Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuję osoby do prywatnego wsparcia podczas GORSZYCH dni.
Autor Wiadomość
Ola_94

Wysłany: 25-10-2018   poszukuję osoby do prywatnego wsparcia podczas GORSZYCH dni. [Cytuj]

Od 2 lat jestem uzależniona od zioła. Pojęłam wkońcu, że straciłam kontrole i już jej nie odzyskam, więc zapisałam się na terapie, na którą uczęszczam już 3 miesiąc. Daje mi to siłę, lecz na krótko. Choć palę to zachowałam resztki racjonalizmu i wiem, że tarapeuta nie może mnie "niańczyć" poza gabinetem terapeutycznym, więc poszukuję osoby, która będzie mnie wspierać podczas dni abstynencyjnych i racjonalnym myśleniem zbije mnie z tropu ponownego palenia. Nie mam takiej osoby w życiu, do której mogę sie zwrócić, właśnie przez to, że ćpam. Chciałabym to zmienić, a raczej siebie. Wiem, że zioło jest silniejszym przeciwnikiem i bez odpowiednich słów wsparcia i otuchy zwyczajnie polegnę.
 
 
miodzio

Wysłany: 30-10-2018   witaj :) [Cytuj]

To pewnie nie zastąpi realnego kontaktu z drugim człowiekiem - ale mogę Ci zaproponować rozmowy przez KOMUNIKATOR TEKSTOWY/ To jest dawne Gadu-Gadu, ale przez stronkę można ze mną rozmawiać bez instalacji czy logowania. TUTAJ są dni/godziny kiedy bywam.

Pomyślałbym też o grupie NA - może jest taka w Twojej okolicy? Tu masz dostępną LISTĘ MITYNGÓW.

Powodzenia!!!
 
 
Ola_94

Wysłany: 03-11-2018   witaj [Cytuj]

Chętnie skorzystam z tej formy pomocy. Jak mogę Cię znaleźć?
 
 
miodzio

Wysłany: 03-11-2018    [Cytuj]

KLIKNIJ TU - komunikator
KLIKNIJ TU - dni/godziny
 
 
popmean18

Wysłany: 09-02-2019    [Cytuj]

Wlasnie wyszedlem z tego swinstwa. Jesli masz chec popisac to zapraszam na pw, wymienimy sie mailami. Chetnie ci pomoge. Podziele sie doswiadczeniem
 
 
kamaoracz

Wysłany: 15-12-2019   Re: witaj :) [Cytuj]

Myślę że jedyna sluszna metoda jest udanie sie na terapie. Mi pomogli w ośrodku, a byłam silnie uzaleznion od ziola.. Nie palilam juz 2 mies :O Dla mnie to szok, ale trzeba chciec sobie pomoc...inaczej nikt nic nie zdziala
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna