Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
to co działo się że mną to jak koszmar
Autor Wiadomość
angie

Wysłany: 15-05-2015   Re: NERWICA LĘKOWA [Cytuj]

hej. jestem tu nowa. Wczoraj wzięłam tzw.bucha to co działo się że mną to jak koszmar. Miałam uczucie otepienia, czułam jakbym stała obok siebie. Zamroczona, wymioty, strach o życie. Strach zasypianie. Serce kolatalo. Miałam lodowate ręce. Ból w klatce. Paliłem już wcześniej i zawsze było typowo humor i sennoś. Minęła już doba a ja czuję się jak na kacu i mam problem z koncentracja. Wcześniej, kilka lat temu zmalała się z depresja liczyłam się. Wiem ze depresja może wrócić lub nerwica. Czuję się strasznie nakręcam die i nie wiem czy to po buchutego gówna tak się czuję czy to początek nerwicy. Boję się. Czuję się Zamroczona jak na kacu. Prawie nie jem bo nie mam apetytu. Jestem z tym sama bo partner myśli że przesadzam. Co robić. Mierzył ciśnienie 133/84 puls 100 poszlabym do szpitala ale mam dzieci. Tak to jest jak rodzic chce się odprężyć. Nadal mam duszności potem mi zimno. Pomocy
 
 
angie

Wysłany: 15-05-2015    [Cytuj]

dodam, że jak się przyspieszyć jest lepiej, ale to.chwilowo. Potem znowu mam dreszcze bóle w klatce myślę że to przez to ze jestem.panikara. Czy ten buchłopak mógł "pobudzić"
ta nerwice lub depresję?
 
 
Pomagajmy

Wysłany: 03-06-2015    [Cytuj]

Nie nakręcałbym się, poczekałbym jakiś czas powinno się uspokoić, jak nie wizyta u specjalisty.

Ps. Rodzic zawsze może wybrać inną formę odprężenia.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna