Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mój sposób na rzucenie
Autor Wiadomość
mactive

Wysłany: 05-01-2008   Mój sposób na rzucenie [Cytuj]

Witam,
Właśnie założyłem konto a to z uwagi że czytałem ile osób ma ogromne problemy z rzuceniem marihuany.
Mój sposób na rzucenie? .....Hipnoza
Wielu pewnie od razu się krzywi, że to bujdy i nie działa. W moim przypadku było to tak: znajomi byli na hipnozie by rzucic palenie papierosów, okazało się że mimo iż byli nałogocami po wyjściu z gabinetu nie czuli więcej potrzeby zapalenia papierosa.
Zachęcony ich relacjami, ok roku temu poszedłem w to samo miejsce, powiedziałem gościowi który był tym "magikiem" od hipnozy że mam problem z rzuceniem trawki. Gościu zrobił mi trochę jak dla mnie wtedy przynudzający wykład o życiu po czym kazał mi zamknąc oczy i czułem jak dłonmi przesuwa wzdłuż mojego ciała....i tyle. Cały czas miałem kontakt z rzeczywistością, pomyślałem że to jakaś lipa itd. Najlepsze jest to że przyszedłem po tym do domu i jak pomyślałem o trawce to od razu mnie od niej odrzucało, poszedłem do kumpla żeby mu dac co mi zostało (prawie cały gram). Nigdy przedtem bym się tak lekko z trawką nie rozstał.
Więc jak przeczytaliście - podziałało, nie wiem jak ale to naprawdę działa.
Smutne jest tylko to że po ok 3 miesiącach abstynencji (jak widziałem ludzi palących to się zastanawiałem : jak ja mogłem palic to g...) na jakiejs imprezie zapaliłem, wcale mi się nie podobało ale tego samego wieczora kumpel potrzebował z kimś się złożyc na zielone no i się zgodziłem a potem po trochu się znowu zaczęło. Za kilka tygodni będę w Polsce to wybieram się znowu do tego Pana, tym razem skończę z tym na dobre!

p.s. nie reklamuję żadnej przychodni itd, po prostu wiem że mimo tego że wielu ludzi uważa to za oszustwo/wyciskanie pieniędzy od ludzi na mnie to podziałało i nie było to placebo,polecam dla tych którzy sobie sami z tym nie mogą poradzic.

pozdrawiam
T.
 
 
miodzio

Wysłany: 05-01-2008   metoda [Cytuj]

no jest w porzadku, bo piszesz o swoim wlasnym doswiadczeniu

nie znam statystyk dot. leczenia taka metoda, generalnie nie trafilem na zadne badania w temacie (typu jak wyglada trwalosc takiej zmiany, czy sa jakies skutki uboczne itp.)

za najsuteczniejsza jednak powszechnie na swiecie uznaje sie psychoterapie uzaleznien (indywidualna i grupowa) - z roznymi jej odmianami

niemniej dzieki za ten wpis i spojrzenie na problem z innej strony

powodzenia w pozegnaniu z ziolem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna