Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
to koniec
Autor Wiadomość
kjm
~weź się zastanów

Wysłany: 20-11-2006   to koniec [Cytuj]

Witam :) Niedlugo zalicze 19 lat, od 4 lat pale zielone liscie... Poczatki oczywiscie byly piekne, w tym znajdowalem ucieche, chodzilem szczesliwy, mimo iz taki nie bylem, zaczely sie problemy, olewanie szkoly, wagary... po 2 roku wydawalo mi sie ze przejrzalem na oczy i koncze, duzo wkladu w to miala dziewczyna... Nie palilem pol roku. Dziewczyna mnie zostawila, zaczelo sie od nowa i tak do tej pory... Trawka juz mnie nie bawi, a jednak pale, jest coraz gorzej.. Coraz czesciej zdaje sobie sprawe ze bez trawki moje zycie mialo wiecej barw i potrafilem sie cieszyc. Od pol roku mam dziewczyne ktora mnie kocha i to wlasnie dla niej od tego dnia rozpoczynam swoj POST!

pozdrawiam ;) trzymajcie kciuki!
 
 
neonka

Wysłany: 20-11-2006    [Cytuj]

jestesmy z toba:)
 
 
kjm
~weź się zastanów

Wysłany: 21-11-2006    [Cytuj]

wiem ze bedzie bardzo ciezko, bo doszedlem do takiego stanu ze siegalem po ziolko kilka razy dziennie... czym sie motywujecie ? co robicie gdy powracaja checi do zazywania?
 
 
skyboi

Wysłany: 22-11-2006    [Cytuj]

Jesteś facetem i bądź twardy - niech twoja wola będzie silniejsza od potrzeby odczuwania przyjemności jaką daje trawa.

Doceń pękno etosu życia na czysto! - zacznij się tym cieszyć!
Nie jest to łatwe i proste... ale pamiętaj,że szlachetna stal hartuje się w ogniu.

Pomyśl, że życie twoje "na trawie" było złudzeniem, może fajnym na początku, potem (jak sam piszesz) powodującym realne zagubienie.
Odrzucasz zatem zagrożenie.
 
 
kjm
~weź się zastanów

Wysłany: 22-11-2006    [Cytuj]

powoli zaczynam doceniac ;) w srode 4 dzien, to dopiero poczatek, a ja juz sie czuje super ;) moja dziewczyna to docenia i wspiera mnie, to dla mnie bardzo wazne :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna