Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
przyspieszenie odtruwania
Autor Wiadomość
anonymous_x

Wysłany: 22-04-2008   przyspieszenie odtruwania [Cytuj]

Witam :)

Ja takze postanowilem skonczyc z MJ(2 lata palenia dzien w dzien), jednak przerazaja mnie skutki odstawienia, stad tez moje pytanie - czy istnieje mozliwosc zlagodzenia ich do minimum oraz przyspieszenia oczyszczania organizmu z THC?

pozdrawiam
 
 
XXL

Wysłany: 22-04-2008    [Cytuj]

Stego co wiem to tylko jest jedna metoda pozbawienia sie THC..
Sport Sport i jeszcze raz Sport i ze 3 litry wody dziennie to po 4 tygodnich nic juz nie bedzisz mial w organizimie....
 
 
miodzio

Wysłany: 22-04-2008   oczyszczanie z thc [Cytuj]

sport i czysta woda nikomu nie zaszkodza :)

generalnie wszystko, co sprzyja dobremu metabolizmowi jest pomocne - czyli ogolna higiena zycia (dbaj o regularne zywienie, spij w nocy tyle ile trzeba, ruch jak najbardziej, ale i odpoczynek tez itd.)

jednak THC nie rozpuszcza sie w H2O - odklada sie w tk. tluszczowej i dlugo tam zalega zanikm opusci organizm - znajomy lekarz twierdzi, ze do 2 lat ma wplyw na procesy myslowe - inni twierdza ze max rok

ciekawostka: specjalistyczne badanie potrafi pokazac, ze ktos pali... 17 lat temu (analiza wycinka tk. tluszczowej - ale chyba robia to tylko na sekcji zwlok)

nie ma recepty lepszej zatem jak: nie palic i cierpiwie czekac :)
 
 
anonymous_x

Wysłany: 22-04-2008    [Cytuj]

Wiem, ze sport na pewno pomaga, ale interesują mnie raczej jakieś specyfiki, które znacząco przyspieszą proces odtruwania. Słyszałem o plastrach do detoksu zawierające jakieś wyciągi z drzew, ale nie wiem czy działają w przypadku THC? Druga sprawa to dolegliwości związane z odstawieniem. Bardzo mi zależy, aby nikt z mojego najbliższego otoczenia ( rodzina ) nie zorientował sie, ze coś ze mną nie tak pod względem psychicznym ( do tej pory udawało mi sie zachowywać pozory normalności - "zamulenie" ;)), dlatego zastanawiam sie nad wizyta u psychiatry i uprzędzając najgorsze poprosić o hydroksyzynę albo coś tego typu...
 
 
arleta

Wysłany: 06-05-2008    [Cytuj]

Hej
Jest taki koncentrat z grejfruta CITROSEPT, oczyszcza organizm z toksyn. Stosowałam go po odstawieniu. Rozpuszczasz 10 kropli na dzień w soku pomarańczowym i tak 3-4 tygodnie. Do kupienia w aptece. Polecam z czystym sumieniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna