Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
czy to minie ?????????????
Autor Wiadomość
tratra

Wysłany: 25-03-2011   czy to minie ????????????? [Cytuj]

witam !
mam prawie 16 lat i raz palilem marichuane czulem sie po niej dobrze ale tak po 2-3 tygodniach od zapalenia zaczely sie dziac ze mna dziwne rzeczy . caly czas mam takie uczucie odrealnienia takie jak bym nie byl soba sam niewiem jak to nazwac takie uczucie jak bym nie wiedzial kim jestem i gdzie jestem ale doskonale to wiem ... mam jeszcze drobne problemy z pamiecia. na innych forach czytalem ze to skutek tego ze z organizmu wydziela sie thc czy cos i to powinno minac do roku czasu albo poltora. ale ja sie cholernie martwie ze to moze nie minac i chcialbym zapytac czy to minie ??
 
 
guf

Wysłany: 07-05-2011    [Cytuj]

jesli naprawde paliles tylko raz, to raczej po dwoch tygodniach organizm powinien byc czysty (w moczu napewno nic by nie wykrylo). Nie wiem co moze byc przyczyna takiego samopoczucia, ale przejsc napewno przejdzie, moze za duzo o tym myslisz i dlatego. zrelaksuj sie i nie pal wiecej, szczegolnie ze podobalo ci sie (pozniej nie jest juz tak fajnie..)
 
 
mastik
(:

Wysłany: 09-05-2011   tak na marginesie [Cytuj]

ale jeśli ci się nie podoba to nie myśl że to cie uchroni przed uzaleznieniem (często bywa wręcz przeciwnie - taki uzypiacz uwagi)

to może uwaga nie do twórcy tematu ale...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna