Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie warto
Autor Wiadomość
Kowi

Wysłany: 05-09-2008   Nie warto [Cytuj]

Witam ! wszystko zaczęło się około 10 lat temu w szkole średniej(3 klasa), przedtem byłem WIELKIM przeciwnikiem jakichkolwiek używek ale zbyt częste przebywanie z ludźmi którzy palą osłabiło moją czujność,skoro oni żyją i jest wszystko w porządku to czemu nie Ja głupie namawianie mojego "kolegi" i spróbowałem, to był moment który przeklinam do tej pory(mogłem iść zjeść pączka w zamian) ale cóż stało się.Od tego momentu z dnia na dzień stawałem się coraz bardziej niewolnikiem swojego nałogu.Straciłem przez to wiele, szkoła poszła w odstawkę, oszukiwanie na pieniądze, zero jakichkolwiek chęci na zwykłe życie.Dzień rozpoczynał się na joincie i kończył na nim a pośrodku to już tylko dodatek.Kontakty z rodzicami i bratem coraz gorsze czułem że nie są tak ważni dla mnie jak dawniej.Czuję że straciłem wiele ale to wiele szans na cudowne i wartościowe życie.Bałem się rzucić palenie bo przecież "zwykłe" życie jest takie nudne jak tu obejrzeć film, jak zagrać w coś, jak obejrzeć film.Bałem się zasnąć bez zjarania(nie przespana noc, męczarnia).Ale pięknego dnia 28.07.2007 postanowiłem rzucić to GÓWNO, pierwszy miesiąc był NAPRAWDĘ trudny, nieprzespane noce, pocenie się jak świnka, ogromne rozchwianie emocjonalne z szeptem w głowie zapal zapal to takie fajne nic się nie stanie będzie lepiej.Pomogły mi na to środki uspokajające ziołowe, częste spacery i co najważniejsze ta strona i niesamowity człowiek MIODZIO(dziękuje serdecznie za uratowanie mi życia).Były chwile kiedy się poddawałem ale nigdy nie zapaliłem i nie chcę ruszać tego ścierwa(według innych tak łagodne-złudne myślenie).Od chwili rzucenia palenia minęło 9 miesięcy(wiem że to mało) uczę się żyć na nowo, jest o wiele fajniej i lepiej niż gdy paliłem, wszystko cieszy i jest piękne. Pozdrawiam MIODZIA i wielki szacunek za tą stronę która w dużym stopniu pomogła mi pozbyć się tego problemu(miałem wiele okazji, byłem przy tych osobach co pala ale nigdy się nie skusiłem).Nie jestem fachowcem po 9 miesiącach ale jak ktoś chce o coś się spytać proszę pisać.Nie dajcie się jest to łatwe tylko zależy tylko od was....STAY CLEAN
 
 
miodzio

Wysłany: 06-09-2008   :) [Cytuj]

Witaj na forum Kowi! :D Dzieki za podzielenie sie swoja historia. No i za cieple slowa o stronce - ciesze sie ze trafia i ze pomaga :) Mysle, ze najwiecej zawdzieczasz sobie. Gratuluje Ci zdecydowanej postawy i zycze szczesliwego zycia, bez korzystania ze "wspomagaczy". Baaardzo mnie uradowales swoim pozytywnym wpisem :)))
 
 
donedone

Wysłany: 25-09-2008   :-) [Cytuj]

BRAWO KOWI!!!
 
 
dekanabilizacja
trawa be

Wysłany: 25-09-2008    [Cytuj]

to jua już po raz któryś dopiszę, że to właśnie dzięki stronie Miodka podjąłem decyzję o niepaleniu

BIG UP!
 
 
Nieistotne

Wysłany: 26-09-2008    [Cytuj]

Gratuluje KOWI

"Bałem się rzucić palenie bo przecież "zwykłe" życie jest takie nudne jak tu obejrzeć film, jak zagrać w coś, jak obejrzeć film."

Ładnie to napisałeś - chyba wszyscy którzy postanowili zerwać z marihuaną mieli takie myśli. Wg. mnie najtrudniejsze nie jest odstawienie używki ale skonfrontowanie się z realnym życiem które przecież jest inne (mniej sielankowe) od tego na haju.

Jeszcze raz gratuluje!
 
 
Kowi

Wysłany: 26-09-2008    [Cytuj]

Dziękuję serdecznie za wasze słowa.Już niedługo mija 10 miesięcy jak nie tknąłem tego szatańskiego wysłannika :) .Życzę wam dużej wytrwałości w niepaleniu i pozdrawiam...
ps.wszystkie objawy rzucania mijają prędzej czy później ale skutki palenia cóż...to taka kara.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna