Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoda patrzeć na codziennie zjaranego brata.
Autor Wiadomość
Małami19

Wysłany: 25-06-2012   Szkoda patrzeć na codziennie zjaranego brata. [Cytuj]

Witam, dziś odnalazłam tą stronę.
Nie wiem gdzie szukać pomocy, doszłam do wniosku, że powinnam tu o wszystkim opowiedzieć. Mój brat ma 22 lata, pali od dwóch lat oficjalnie (jak nie więcej) , kiedyś dla przyjemności, teraz codziennie po 2-4 jointy, może nawet więcej, jednak ciągle go nie ma więc nie wiem dokładnie,
przestał jeść, schudł jakieś 10-15 kilogramów. Moi rodzice nie rozumieją znaczenia marihuany, nigdy ich to nie interesowało. Zostawiła go dziewczyna po 4 latach związku, gdyż palenie jej przeszkadzało a On mówił, że to nie powód do nerwów, że ma stresujące życie, że to rozrywka, że będzie fajnie. Mnie też namawia, ale ja bardzo różnie się od niego. Kolejna jego partnerka PALI razem z nim, rodzice zamartwiają się, nigdy niczego mu nie brakowało. Kłamie nas wszystkich w żywe oczy, rano kiedy nie pali, bo wszyscy są wścieka się, uderza rękoma, nawet głową w ścianę. Dużo tego jest. Pomóżcie mi ;(
 
 
miodzio

Wysłany: 07-09-2012   pomaganie [Cytuj]

temat szeroki - zapraszam do kontaktu http://www.zielonemity.republika.pl/gadugadu.html

poczytaj tez http://www.intus.ehost.pl...opic.php?t=2009
 
 
ultrapower

Wysłany: 30-11-2012    [Cytuj]

Jeżeli nie widzi problemow w paleniu to nic nie zrobisz.
Wiem to bo ktos kiedys tez probowal mi z tym pomoc przez dlugi okres czasu,ale ja nie widzialem w tym problemow tylko same przyjemnosci, a teraz jak widze w tym same minusy to juz musze sobie dawac rade sam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna