Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
pot?
Autor Wiadomość
Anka777

Wysłany: 23-03-2013   pot? [Cytuj]

Nie wiedziałam gdzie mam dac taki temat.. moj facet palil pewnie ok 2 lat. oklamywal mnie itp znane... kiedys zrobilam mu test wyszedl negatywnie. ale mimo wszystko mam pewne watpliwosci jego zapach potu jest dziwny, dodam ze sie bardzo poci, jest bardzo intensywny, kwasny, nie jest to przez caly czas ale czasami jest intensywniejszy a przez jakis okres np 2 tyg zanika... gdzies przeczytalam ze niektorzy wypacaja te toksyny i dlatego tak sie dzieje, ale skoro (podobno ) nie pali juz od ponad pol roku to powinno chyba z niego zejsc.,, u niego w pracy tez pala, i tu moje pytanie czy nie palac a przebywajac wsrod tych osob moze to nadal byc w organizmie i na tyle wyczuwalne? dodam ze jak sie kochamy to pozniej moj pot ma dziwny zapach, az sam kiedys sie zdziwil ze smierdze trawa.... a ja nie mam z tym stycznosci.
Pozdrawiam
 
 
Kolega

Wysłany: 02-04-2013    [Cytuj]

Musze troche obalić cała teorie potową. Wg moich obserwacji i doswiadczeń pot raczej nie jest intenstywniejszy a wrecz przeciwnie.
Co do wydzielania potu tez sie nie zgodze wg mnie palenie nie robi zadnej roznicy.
Nie chce wprowadzać paniki ale wszystko co opisujesz jesli chodzi o pot, to tyczy sie amfetaminy. Po niej pot ma intensywniejszy zapach, czlowiek sie bardziej poci itp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna