Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak z tym walczyć
Autor Wiadomość
Semir

Wysłany: 20-03-2013   Jak z tym walczyć [Cytuj]

Witam, nie pale i bardzo mnie wkurza jak ktoś to robi dzisiaj np. szedłem chodnikiem i ktoś odpalił sobie to gówno i akurat wtedy musiałem mocnej oddychać i oczywiście poczułem to gówno, przepraszam ze tak pisze ale na prawdę już mnie to wkurza, jak chcą sobie te ćpuny palić niech to robią w zamkniętych pomieszczeniach, i teraz moje pytanie czy to mogło mi w jakiś sposób zaszkodzić, teraz potrzebuje dużo motywacji i muszę mieć ogarnięta pamięć, a przez takie rzeczy zaraz załącza mi się placebo i nie mogę się na niczym skupić, ile mniej więcej czasu takie coś zejdzie z organizmu? W takim samym czasie jak osobie palącej czy krócej? Mogę jakoś przyspieszyć ten proces, żebym wrócił do poprzedniego stanu umysłu. Wiem, że to brzmi jakoś dziwnie ale nawet teraz nie mogę sobie przypomnieć słowa, moje pytanie jest bardzo poważne.
 
 
mastik
(:

Wysłany: 22-03-2013    [Cytuj]

no tak już mają ci uzywający że mają gdzieś otoczenie

również mnie szlag trafia jak widzę palącego (fajkę) obok, a juz jak robi to na przystanku to miewam ochotę użyć ostrych słów,
na jarających zioło to się rzadko (w zasadzie nigdy) nacinam bo jednak nikotyniści są częściej i się nie kryją

chociaż takie przypadkowe bierne powąchanie to nie powinno zaszkodzić, w końcu to są minimalne ilości
które maleją wraz z sześcianem odległości - z resztą sam piszesz że to placebo
podejrzewam że raczej problemem tu bardziej są nerwy czyli wqr...nie, trzeba olać ćpunów i im współczuć, bo oni są jak te ryby na haczyku złapani przez nałóg...
 
 
Semir

Wysłany: 12-10-2013    [Cytuj]

Oby to malało z 1 metrem sześciennym ciekawe jak to wygląda jak osoba pali w drugim pomieszczeniu a ty jesteś zamknięty w innym czy to wpływa na tą osobę nie palącą czy nie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna