Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Da sie oduczyć palenia
Autor Wiadomość
samotny1989

Wysłany: 04-08-2014    [Cytuj]

staram się rzucić
ale nie mam silnej woli
mimo tabletek przerw obietnic
dalej wracam do palenia

co mogę zrobić aby mieć silna wole do rzucenia palenia?

pozdrawiam!
Tomek
 
 
smutna123

Wysłany: 24-09-2014    [Cytuj]

Ja też nie mam silnej woli, ale jestem uparta, a palić nie chcę i dlatego tego nie robię.

Trzymam kciuki!
 
 
Paweł100

Wysłany: 25-09-2014    [Cytuj]

Ja po wielu nieudanych próbach zmęczony nałogiem palenia rzucam fajki od soboty i liczę że już do nich nie wrócę :)
 
 
smutna123

Wysłany: 25-09-2014    [Cytuj]

Ja też jestem po wielu nieudanych próbach, ale próbować trzeba, bo w końcu musi się udać, może tym razem :)

Trzymam kciuki!
U mnie to już prawie 5 miesięcy - nie wierzę :) Cudownie, że wszystko powoli jakoś się układa :)
 
 
Paweł100

Wysłany: 30-09-2014    [Cytuj]

Znowu pale :/ nie umiem znieść tego głodu mimo że zrozumiałem dzięki książce allena carra wszystkie iluzje nałogu.Nawet spać nie umiałem i miałem jakieś dziwne lęki podczas prób zasypiania :/
Po jakim czasie przestałaś myśleć o fajkach i nie miałaś głodu ?
 
 
smutna123

Wysłany: 02-10-2014    [Cytuj]

Z tym głodem u mnie to raczej kwestia bardziej psychiki niż fizyczności. Od czasu do czasu mam po prostu myśli, że bym sobie po prostu zapaliła.
Przez pierwszy miesiąc byłam w tak dobrym nastroju (dużo zawdzięczam właśnie wymienionej przez Ciebie książce, do które wracam czasem, a raczej do wybranych fragmentów), że palić w ogóle mi się nie chciało. Później wszystko się stabilizuje i wraca do normalności. Było troszkę trudniej i dlatego zaliczyłam wpadkę. Ona pokazała mi, że papierosy są obrzydliwe (po kilku wdechach nie wiedziałam czy zemdleje czy prędzej zwymiotuje). To był takie mały przełom, bo przecież to mi nie smakuje. Dziwne, że wcześniej było inaczej. Nie ukrywam, że wszystko zaczęło się od zdrowia. Palenie zaczęło mnie wykańczać fizycznie. Przestraszyłam się!
Oczywiście nie obyło się bez jakichś nieprzyjemnych spraw typu: nadmierna potliwość, dziwne sny, po których wstawałam przestraszona, wysyp pryszczy, gula w gardle, zaparcia. Z tym wszystkim można sobie poradzić, wystarczy chcieć i poszukać innych sposobów rozwiązywania naszych problemów niż papieros. Zresztą co ja Ci będę pisać, masz większe doświadczenie w używkach niż ja.
To moja druga taka dłuższa przerwa. Pomiędzy nimi było tysiące krótki - przeważnie kilkugodzinnych i nie dawałam rady. Sporo też dało mi obserwowanie mojego już dziś eks palacza trawy. Los mi sprzyja i korzystam z tego. Bez papierosa jest lepiej, ale trzeba go odstawić na dłużej, aby się o tym przekonać!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna