Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięcie w sobie, pomocy...
Autor Wiadomość
abamor

Wysłany: 28-02-2015   Zamknięcie w sobie, pomocy... [Cytuj]

Witam, mam 17lat paliłem marihuanę od roku. Na początku rzadko później częściej, znowu rzadziej i jak się zaczęło to 4-5razy w tyg + dochodziły do tego różnego rodzaju (ale tylko do palenia) dopalacze przez ok 5mies ilości były takie że dopiero jak się nie dało rady palić to przestawaliśmy... Nie pale już 24dni i jestem pewien że nigdy więcej nie wezmę żadnych używek. Będę nawet jeździł raz na 1-2tyg do specjalisty od uzależnień...
Od czasu kiedy przestałem palić zacząłem normalnie myśleć i podoba mi się trzeźwość :) ale jestem teraz zamknięty w sobie, trudniej jest mi poznać nowe osoby, szczególnie dziewczyny, ogólnie jestem bardzo nieśmiały i mam niską samoocenę :( czasami nawet sądzę że się ze mnie wyśmiewają i mnie obgadują ale tak mi się tylko zdaje bo mam dobrych znajomych, dzięki nim się też opamiętałem.
Jak mam z tym walczyć, zmienić się?
Nie oczekuje że po miesiącu stanę się duszą towarzystwa, i mistrzem uwodzenia :p
ale chce normalnie nawiązywać znajomości i w końcu znaleźć dziewczynę :)
A jeszcze jedno rok temu dobrze szła mi matma a teraz mam opory żeby ją zrozumieć :(

Myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem, mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)
 
 
Beatulek
Beatulek

Wysłany: 06-03-2015    [Cytuj]

Jak sie czujesz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna