Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE BŁAGAM O POMOC ZOSTALY 3 DNI
Autor Wiadomość
bamato
uzalezniony

Wysłany: 17-03-2015   PILNE BŁAGAM O POMOC ZOSTALY 3 DNI [Cytuj]

bez owijania sprawa wyglada tak:
moja kobieta -uzalezniona od dopalaczy, problemy z kuratorka chce ja wyslac na przymusowe leczenie
ja - wyszedlem z AŚ 6 dni temu tam abstynencja 4.5 miesiaca rowniez dopsy z checia pojde na dalsze leczenie
i nasza corcia ktora ma wlasnie prawie pol roku....


pomozcie doradzcie odwyk jakis rodzinny gdzie moglibysmy byc we 3..... po ciezkim okresie aś-u nie chcemy sie juz rozdzielać..... no ofc razem w osrodku o wspolnym pokoju nie marze.... odwyk moze byc nawet rok i wiecej w najwiekszym zadupiu polski byle na NFZ niestety nie stac nas na leczenie prywatne zreszta osobiscie mam doswiadczenie z klinka wolmed w dubiu i wiem jak wygladaja takie prywatne kurorty
powiem odrazu nie tego szukamy .... pot i łzy a kara musi byc dluga i dotkliwa........ byle wyjsc na prosta....




btw sprawy pilne bo mamy na to 3 dni inaczej moja Pani z corka pojada wczesniej i niewiadomo czy uda mi sie do nich dolaczyc z racji iz kuratorka wybierze osrodek jaki jej sie spodoba....









POMOCYYYY
 
 
bamato
uzalezniony

Wysłany: 17-03-2015   ree [Cytuj]

dodam jeszcze ja: 27 lat moja Pani: 19
 
 
miodzio

Wysłany: 17-03-2015   leczenie rodzinne [Cytuj]

Tak na szybko Nowy Dworek mi do glowy przychodzi, moze też Rożnowice sprawdż. Wydaje mi się, ze kuratorka nie ma prawa wybierać pacjentowi osrodka. Zdzwoń i szukaj, jak osrodek odmawia, to pytaj gdzie wg nich moga sie zgodzic i dzwon dalej, wg mnie jest szansa.
 
 
alakacja

Wysłany: 24-03-2015    [Cytuj]

Kuratorka nie może wysłać na przymusowe leczenie, do tego potrzebny jest wyrok sądu.
 
 
Sarnaa3
walcz a wygrasz:-)

Wysłany: 10-04-2015    [Cytuj]

spróbuj wyszków
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna