Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Amfetamina pomocy
Autor Wiadomość
rafix1984

Wysłany: 15-07-2015   Amfetamina pomocy [Cytuj]

Biore miesiąc ale teraz to jak sie czuje to nie do opisania pomuzcie
 
 
miodzio

Wysłany: 16-07-2015   ? [Cytuj]

Witaj. Napisz może konkretnie, jakiej pomocy oczekujesz?
 
 
321456

Wysłany: 13-08-2015    [Cytuj]

konkretnie to pewnie chlopak chce przestac cpac i potrzbuje instrukcji w tym kierunku. rafix powiem jedno to jak sie czujesz teraz nie ma nic wspolnego z normalnym stanem twojego umyslu. wystarczy pare dni przerwy zeby mozg zaczal wracac do normy i drugi miesiac normalnej diety zebys fizycznie wrocil do poprzedniego stanu. uwierz mi kazdy kolejny dzien poglebia ta faze ktora siedzi ci w glowie. doradzalbym zapamietac w jakim stanie znajdujesz sie teraz i przypominac sobie go za kazdym razem kiedy najdzie cie ochota zeby "przyszalec", jesli uda ci sie zrobic kilkudniowa przerwe. powodzenia
 
 
beznalogow

Wysłany: 05-10-2015    [Cytuj]

rafix1984 - widać, że potrzebujesz już zaawansowanego wsparcia. zgłoś się jak najszybciej na terapie, takie samowolne eksperymentowanie z braniem - przestawaniem jeszcze bardziej Cię wyniszczy, wiem co mówie - sama przez to przechodziłem, skończyło się na terapii w ośrodku leczenia uzależnień. Powodzenia w wychodzenia z nałogu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna