Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
dopalacze
Autor Wiadomość
Szymon_THC

Wysłany: 11-08-2015   dopalacze [Cytuj]

Witam wszystkich! Od wczesnych lat, tzn kiedy byłem nastolatkiem nadużywałem marihuany i alkoholu. Kiedy w Polsce pojawiły się pierwsze sklepy z dopalaczami sięgnąłem po nie z ciekawości, głównie dla rozrywki. I od tego czasu zaczęła się moja przygoda. Bardzo pokochałem mefedron oraz inne sole głównie na nim produkowane. Nie stroniłem również od mieszanek ziołowych czy party pills. Właśnie wtedy zaczęły się moje problemy. Całą wypłatę zacząłem przeznaczać na kupno dopalaczy. Nie obyło się na wynoszeniu rzeczy z domu do lombardu czy też brania tzw "chwilówek". Kiedy sięgnąłem dna pierwsze co mi przyszło na myśl to poszukać pomocy w środowisku które podziela moje "zainteresowania". Odpaliłem komputer i znalazłem wyglądające na pierwszy rzut oka profesjonalnie i "z serce" forum. Opowiedziałem tam o swoich problemach i ku mojemu zaskoczeniu znalazłem tam zrozumienie, a co najważniejsze chęć pomocy straconej osobie - którą wydawało mi się, że jestem! Piszę o tym bo wcześniej nie wiedziałem, że takie społeczności jak wspomniane wcześniej forum istnieją. Podzielenie się problem i to z osobami które borykają się z podobnymi przeciwnościami losu daje wewnętrzną ulgę. Okazało się, że nie jestem jedyny - spotkałem tam ludzi uzależnionych od popularnego zamiennika mefedronu 3-MMC. Teraz gdy już jestem "wewnętrznie" wolny sięgam po różnego rodzaju używki (w tym dopalacze) z głową! Jak czegoś nie wiem to szukam informacji na forum lub pytam kogoś doświadczonego by nie trafić na intensywnej terpaii. Myślę, że jak ktoś to przeczyta to również uświadomi sobie, że to nie są zabawki i wiedza na temat środków research chemicals to podstawa bezpieczeństwa!

POZDRAWIAM
SZYMON_THC
 
 
moskwicz

Wysłany: 14-10-2015   Re: dopalacze [Cytuj]

Teraz gdy już jestem "wewnętrznie" wolny sięgam po różnego rodzaju używki (w tym dopalacze) z głową! Jak czegoś nie wiem to szukam informacji na forum lub pytam kogoś doświadczonego by nie trafić na intensywnej terpaii. Myślę, że jak ktoś to przeczyta to również uświadomi sobie, że to nie są zabawki i wiedza na temat środków research chemicals to podstawa bezpieczeństwa!

POZDRAWIAM
SZYMON_THC

Nie kumam bazy, bierzesz z głową. Kolego uświadom to sobie, że nie ma czegoś takiego jak branie z głową. Albo bierzesz i prędzej czy później i tak wylądujesz na intensywnej, albo rzucasz to całe gówno i jesteś wolny. Piszesz, że jesteś wolny wewnętrznie - co to znaczy, że pogodziłeś się z tym że bierzesz?? Jak dla mnie powinieneś się jak najszybciej zgłosić do ośrodka na leczenie, aby raz na zawsze zakończyć temat uzaleznienia. Zajrzyj na http://www.narkomania.org.pl/gdzie-szukac-pomocy i zrób pierwszy krok Powodzenia życze
 
 
iwona80

Wysłany: 07-01-2016    [Cytuj]

najgorsze jest to, że to świństwo jest tak łątwo dostępne, i stosunkowo tanie, w sensie że dzieciaki już za kilka złotych mogą to kupić

ostatnio od kolezanki słyszałam, że do szkół w wielkopolsce ma wejść od września jakiś projekt, chyba nasze zasady twoje bezpieczeństwo, czy jakos tak, i oni podobno mają wchodzić do szkół z psami i dronami by wykrywać te substancje. pomysł świetny, brzmi naprawdę dobrze, może w końcu to jest jakieś rozwiązanie.
 
 
Bob34
stop narkotykom

Wysłany: 12-02-2016    [Cytuj]

Według mnie każde działanie, które ma na celu zlikwidowanie tego gówna jest jak najbardziej słuszne. Mój syn często opowiadał, że kumple w szkole namawiali go do zapalenia ,,trawki'' i spróbowania, żeby poczuł jak to jest...Popieram programy antynarkotykowe i wgłębiając się w temat tak jak mój przedmówca słyszałem o ciekawej inicjatywie ludzi, którzy podjęli walkę z narkotykami i dopalaczami w szkołach.

Nie uwierzycie, bo ja sam nie wierzyłem, aż do czasu ,,Dzień dobry TVN''

Polecam krótki acz konkretny filmik!

http://dziendobry.tvn.pl/...ami,191629.html

Ciekawa inicjatywa zrodziła się w stolicy wielkopolski!

Pozdrawiam wszystkich świadomych!
 
 
kama99

Wysłany: 15-02-2016    [Cytuj]

Nie słyszałam o tej fundacji ale cieszę się, że jest ktoś kto chce pomóc naszym dzieciom!
I mam nadzieję, że w końcu w jakimś stopniu te badziewie zniknie, które niszczy ludzi drastycznie!!!

Szacunek dla tych ludzi!
 
 
agnieszka76

Wysłany: 17-02-2016    [Cytuj]

ja też nie słyszałam, ale super, że coś robią, działają, nie siedzą i nie rozkładają rąk!

sama nie jestem matką, ale jestem ciocią nastolatka i widzę, jak ciężko jest upilnować młodego człowieka, a wiele wiele rzeczy kusi i wystawia na próbę zasady, w jakich rodzice wychowują dzieci... trzeba walczyć z tymi, co żerują na bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci!
 
 
jacek

Wysłany: 17-02-2016    [Cytuj]

trzeba kochać ale kontrolować, a nie tylko bezgranicznie ufać dzieciakom!

a wszelkie działania przeciwko narkotykom, dopalaczom, czy jakkolwiek inaczej nazwanym innym świństwom są jak najbardziej pożądane!!!
tutaj widać, że ludzie mają doświadczenie, wiedzą co robią, i trzeba z tego ich doświadczenia korzystać!
 
 
iwona80

Wysłany: 29-02-2016    [Cytuj]

taie czasy, nie można popaść w paranoję, ale trzeba uważac!

jakby w szkole w mojej okolicy byly takie patrole, to jestem całkowicie na tak!
 
 
moskwicz

Wysłany: 02-03-2018    [Cytuj]

O tym jeszcze nie słyszałem
 
 
joannaparzel
parzel

Wysłany: 21-11-2018    [Cytuj]

Znam przykład osoby, która kilka miesięcy zażywała dopalacze i skończyło się to tragicznie. Przestrzegam wszystkich młodych ludzi przed tym świństwem. Weźcie się za siebie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna