Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków
Autor Wiadomość
sakana

Wysłany: 22-04-2016    [Cytuj]

Dla osób z Krakowa i okolic mogę bezsprzecznie polecić ośrodek Wiosenna. W Krakowie przyjmują, oceniają sytuację i kierują na leczenie. Prowadzą terapię i wspomagają, wspierają aby się nie poddać bo wyjść z uzależnienia jest ciężko. Wiem - bo się leczyłam właśnie u nich. Terapeuci bardzo doświadczeni, wiedzą co trzeba robić jak się zachowywać. Jednocześnie są bardzo sympatyczni i konsekwentni. Dzięki nim wyszłam z alkoholizmu. Dzięki nim stanęłam na nogi i ratuje własne życie. Pozdrawiam i polecam. http://centrumterapiiwiosenna.pl/
 
 
alina.helska

Wysłany: 27-06-2016   Prawda [Cytuj]

Zgodzę się. Ośrodek Wiosenna godny jest uwagi dla wszystkich chcących wyleczyć się z nałogów. Poradnia w Krakowie to taki pierwszy przystanek dla niektórych, a dla niektórych na tym się kończy. Kontrolne wizyty, sesje terapeutyczne. Ważne że mają dość indywidualne podejście, nie każdy reaguje tak samo jak ktoś inny. Ja jestem super zadowolona z efektów u nich. http://centrumterapiiwiosenna.pl/
 
 
jolek8

Wysłany: 31-08-2016    [Cytuj]

Dobrze że w Krakowie jest taka poradnia pomagającym uzależnionym i ich rodzinom. Wiosenna ma zatrudnionych bardzo dobrych i wykwalifikowanych terapeutów. Ja czułam się tam normalnie, bez żadnego wstydu, jak to czasem bywa. Czułam, że tam są ludzie, którzy chcą mi pomóc. www.centrumterapiiwiosenna.pl
 
 
karski

Wysłany: 04-09-2016    [Cytuj]

Ja chodziłem do Wiosennej jako uzależniony. Moja żona alkoholiczka, a ja współuzależniony. Dali mi bardzo dużo wsparcia, dużo rad i porządną terapię. Teraz radzę sobie z żoną jak wypije, wiem co robić i ciągle oczywiście staram się namówić ją na terapię i odwyk. Coraz uważniej mnie słucha, więc sądzę że to tylko kwestia czasu. Ale stanąłem ponownie na nogi właśnie dzięki tej poradni i jej psychoterapeucie.
 
 
kubos

Wysłany: 06-11-2016    [Cytuj]

Poradnia w Krakowie jest rzeczywiście bardzo dobrą kliniką jeśli chodzi o uzależnienia. Z innych opcji czy usług nie korzystałem. Miałem bardzo dobrego psychoterapeutę w trakcie powrotu do realiów po odwyku. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało i rozmawiało. Doskonale sobie radzi z takimi osobami jak ja i wie jak nam pomóc. www.centrumterapiiwiosenna.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna