Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Fizjologiczne zmiany po odstawieniu MJ...
Autor Wiadomość
Lorak

Wysłany: 17-01-2012   Fizjologiczne zmiany po odstawieniu MJ... [Cytuj]

Witaszka!
Nie pale już 17 dni, ale jest cos, co nie tyle mnie martwi, co bardziej mnie irytuje...
Mam biegunke, rozwolnienie, rzadką kupe, jak kto woli, ale nie jak przy zatruciu, że boli brzuch, sa skurcze, tylko ide normalnie, jak zawsze raz na dzień do ubikacji, bo mi sie chce, patrze, a tam rzadkie...
Pamietam, że jak rzuciłem palenie pierwszy raz w sierpniu 2011, to też tak miałem... Potem zacząłem palić, było normalnie, znów odstawiłem i ponownie problem... Przyczyna- raczej odstawienie marihuany.
Dodam, że odżywiam sie dobrze, nie tak, by spowodować srake, a mimo to ona jest...
Pytam wiec do bezchmurnych z doświadczeniami... Mieliście tak, czy powinienem bardziej dogłębnie się temu przyjrzeć z medycznego punktu widzenia...? Może THC rozregulowały mi jakieś receptory zagęszczania? Jak cos wiecie, to sie podzielcie.
 
 
kogut

Wysłany: 18-01-2012    [Cytuj]

czesc ja tak nie mialem, ale moze masz racje ze thc ci regulowało cos tam w srodku, spróbuj przeczekać, na forum nie mozna radzic zadnych leków, ale moze cos od biegunki sobie weź lub, pojedz duzo czekolady, to zagesci ci moze problem.
pozdro zycze wytrwałosci
 
 
INSTINCT

Wysłany: 13-03-2012    [Cytuj]

Witam, masz najprawdopodobniej zespół jelita wrażliwego, podczas palenia twój organizm sie upokaja nie myślisz o stresie jak odstawiasz zaczynasz sie stresowac i masz problem z biegunką.
 
 
miodzio

Wysłany: 13-03-2012   diagnoza [Cytuj]

proponuje nie starajmy sie nawzajem diagnozowac - zostawmy to lekarzom - jesli pojawiaja sie takie watpliwosci to na pewno warto odwiedzic przychodnie
 
 
Paweł100

Wysłany: 13-03-2012    [Cytuj]

też miałem taką przypadłość kilkakrotnie.Teraz zdałem sobie sprawę po przeczytaniu Twojego posta że to mogło mieć związek z tym.Zdarzyło się kilkakrotnie,nie było to groźne :) Można było wziąć to na przetrzymanie ale niestety była taka po opróżnieniu jak opisujesz.
Zdarzało mi się to nie rególarnie.
Od 2 msc nie pamiętam takich epizodów.Jak dalej będzie tak to idź do lekarza.Ale nie wiem czy nie warto było by w takim przypadku wspomnieć o abstynencji.
 
 
marcin85

Wysłany: 13-03-2012    [Cytuj]

Wygląda to na stres związany z brakiem wyuczonej przyjemności. Jestem przekonany. Lekarzem nie jestem.
 
 
Kyzia

Wysłany: 25-07-2016    [Cytuj]

Szkoda, że po wszystkim dopadła cię biegunka. Zobacz jednak, czy faktycznie to było przyczyną, czy może coś innego. Mam nadzieję, że uda ci się szybko wrócić do pełni zdrowia i zaczniesz korzystać z pełni życia.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna