Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
po prostu koniec
Autor Wiadomość
Zakrza

Wysłany: 08-12-2016    [Cytuj]

słabo :(
Ja już 1,5 miesiąca na czysto :)
 
 
mastik
(:

Wysłany: 16-12-2016    [Cytuj]

jakieś 5 dni na czysto?, przyszło znużenie...

z ciekawostek niepokojących więc wskazówek dla mnie (których jeszcze nie potrafię wykorzystać):
- od początku drogi próbuje wyleczyć się intelektualną, logiczną drogą - mówili że to nie działa - a ja to ciągle ignoruje
- jestem współuzależniony również.
- siedzenie na internecie i rozpraszanie się - tu mam straszny problem bo jak nad czymś pracuję to co chwila: fejs, smieszne koty i inne durne stronki, po przebudzeniu to pierwsza rzecz: "co na fejsie?"
 
 
Rudi

Wysłany: 16-12-2016    [Cytuj]

Bardzo słabo :/
Nie mów, że koniec ma być od pojutrza bo w ten sposób nigdy nie będzie
Koniec musi nastąpić TERAZ. W tym momencie. Szybka decyzja i szybka realizacja. Potem mocne trzymanie się tego
 
 
Proca

Wysłany: 29-12-2016    [Cytuj]

Wiesz co mastik, jak masz to bagno rzucić to rzuć, a nie gadaj bzdury o "pojutrze", bo słabo się robi, jak oszukujesz samego siebie. Bierz odpowiedzialność za to co robisz, sobie i bliskim.
 
 
mastik
(:

Wysłany: 31-12-2016    [Cytuj]

happy new year :)
 
 
suzi84

Wysłany: 10-01-2017    [Cytuj]

Mastik przeraża mnie w Tobie jedna rzecz.
Mianowicie ... Twoje wypowiedzi w dziale dla osób współuzależnionych. Daj se chłopie na wstrzymanie. Siedzisz w bagnie po uszy a jeszcze pierdoły radzisz innym osobom.
 
 
Sarnaa3
walcz a wygrasz:-)

Wysłany: 01-02-2017    [Cytuj]

Mastik co u ciebie
 
 
mastik
(:

Wysłany: 08-02-2017    [Cytuj]

duzo sie dzieje...
 
 
Sarnaa3
walcz a wygrasz:-)

Wysłany: 11-02-2017    [Cytuj]

Zawsze jesteś w moich modlitwach
 
 
mastik
(:

Wysłany: 21-10-2017    [Cytuj]

jestem trzeźwy od niecałego miesiąca...
ostatni rok to było sporo palenia...
teraz przyszło opamiętanie się i tak zostanie!
 
 
KateZZ

Wysłany: 01-11-2017    [Cytuj]

Mastik,zalogowałam się tu niedawno i 2010 zobaczyłam Twój wpis o mocnym postanowieniu, a tu nagle 2017.10 i piszesz"jestem trzeźwy od niecałego miesiąca".... może jakieś doświadczenia innych komu jednak się skutecznie udało?
 
 
Driver21

Wysłany: 02-11-2017    [Cytuj]

Witaj KateZZ. Jestem przykladem skutecznosci, mimo trudnych poczatkow, historia tez jest tu zapisana. Od ponad 2 lat zyje w trzezwosci i nie wracam myslami do zielonej rosliny :) Czasem zagladam tutaj, zeby zobaczyc jak inni sobie radza. A co mi pomoglo? Silna wola, ktora wzrastala z uplywem czasu. Na dzien dzisiejszy nie mam juz zadnego problemu.
 
 
miodzio

Wysłany: 02-11-2017   hej [Cytuj]

Nie palę od 2000 r. Co mi pomogło? Nastawienie na samorozwój. Z terapii uzależnień nie korzystałem, bo słabo wtedy z dostępnością do niej było (dziś jest inaczej - program CANDIS itd.). Ale później już na trzeźwo korzystałem z pomocy specjalistów - i jak trzeba, to korzystam nadal (nie chodzi o problem nałogu - ale o inne, które nie rozwiązywane mogą doprowadzić do nawrotu i wejścia w stare schematy funkcjonowania). Postawiłem też na rozwój duchowy (wspólnota katolicka, powrót do życia sakramentami), bardzo wiele siły stąd czerpałem i czerpię. Wiem na pewno, że bez sięgania po pomoc nie dałbym rady czegokolwiek w sobie zmienić, bo moja silna wola to za silna nie jest :)
 
 
Sarnaa3
walcz a wygrasz:-)

Wysłany: 09-11-2017    [Cytuj]

Witaj KateZZ jestem byłą żoną uzależnionego o którego walczyłam przez 6 lat i walkę tą przegrała bo tak jak pisze Driver nie miał on silnej woli ani chęci na zmiany.

Terapia i chęć bycia trzeźwy dla samego siebie to podstawa

Pozdrawiam wszystkich
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna