Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
A jak wy trafiliście na terapię z uzależnień?
Autor Wiadomość
beznalogow

Wysłany: 13-12-2017   A jak wy trafiliście na terapię z uzależnień? [Cytuj]

Cześć wszystkim. Chciałbym się dowiedzieć od osób które wyszły z alkoholizmu i leczyły się w ośrodkach jak to się u was zaczęło? Kto wam zalecił terapię i co przeważyło że się zdecydowaliście?
 
 
alakacja

Wysłany: 13-12-2017    [Cytuj]

U mnie, a w zasadzie u mojego chłopaka to bylo tak że znalazłam w internecie forum o problemach z uzależnieniem i porozmawiałam z nim o tym. Za pierwszym razem przerodziło się to w awanturę ale wałkowałam temat do skutku aż w końcu zgodził się spróbować. W porównaniu do historii innych ludzi poszło lajtowo ale i tak nie było to dla mnie łatwe.
 
 
chcerzucic

Wysłany: 25-07-2018    [Cytuj]

Zanim podjąłem się terapii, sporo czasu zajęło mi uświadomienie sobie, że mam problem z piciem. Dopiero po wykonaniu tego pierwszego kroku postanowiłem szukać pomocy. Miałem to szczęście, że trafiłem do ośrodka terapii uzależnień, w którym pracują świetni terapeuci - pokazali mi możliwe drogi wyjścia z nałogu. Zdaję sobie sprawę, że przede mną stoi wytrwanie w trzeźwości do końca życia, ale mam nadzieję, że podołam temu wyzwaniu.
 
 
joannaparzel
parzel

Wysłany: 22-12-2018    [Cytuj]

U mojej znajomej najpierw poczytaliśmy o potencjalnych ośrodkach, potem odpowiednia terapia i wybór psychologa i jakoś poszło. Najważniejsze to nie załamać się i sobie radzić w trudnych momentach. Nie jest to łatwe, ale silna wola może tutaj zdziałać cuda!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna