Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Marihuana wybryk.
Autor Wiadomość
Diego

Wysłany: 11-08-2018   Marihuana wybryk. [Cytuj]

Witam, jest to moj pierwszy post... Otóż w życiu mialem doczynienia tylko z marihuana bedac osobą pełnoletnia miało to miejsce 5lat temu. Popalałem jakiś czas bawiąc sie bylo wszystko okej i od tamtej pory nie palilem przez 5-6 lat.zajalem sie sportem,zabawa na trzezwo itp..Aż do wakacji 2018 czemu by nie zapalic i nie powspominać dawnych czasów i był to błąd którego bardzo żałuje. Popalilem trzy dni z rzedu wraz w połaczeniu z alkoholem na trzeci dzien w trakcie palenia i picia nie czułem sie najlepiej trawa miała około 20%+ byla zbyt mocna chyba ,p ,lek uczucie oslabienia jadłem i piłem by ten stan sie zakonczył ,po dwóch dniach nie czułem się najlepiej , miałem takie jakby zjazdy coś jakby kac po trawie raz robilo mi sie słabo , podwyższone cisnienie i tetno. Wybrałem sie do lekarza dal mi leki na cisnienie i wzmocnienie oslabienie i cisnienie wróciło do normy po kilku dniach, w momencie gdy unormowalo sie pojawił sie pisk w uszach..wczesniej go nie było, biore tabletki od szumów usznych w ciagu dnia nie jest tak słyszalny zwlaszcza gdy kłade się spać ,troche sie zmniejszył ale mimo to jest w nocy slyszalny od tygodnia .Strasznie to dokucza boje się że przez kilku dniowy wybryk tak mi już pozostanie :( że coś sobie zrobiłem, miał ktoś coś podobnego ? Z pewnoscia nigdy tego już nie tknę i chciałbym.by było jak dawniej pomóżcie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna