Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
bezsilność
Autor Wiadomość
Bwalaszczyk

Wysłany: 25-09-2018    [Cytuj]

Może coś podpowiem. Gdy ja chodziłam na terapię to dwie koleżanki też miały małe dzieciaczki. I tutaj nasze terapeutki można powiedzieć spisały się na medal. Poprosiły jedną z pań psycholog aby raz w tygodniu poświęciła dwie godzinki nad opieką w pokoju dla dzieciaków. I udało się. Tak więc sporo rzeczy da się pogodzić. Może i u Ciebie byłaby taka możiwośc. Warto spytać.

Proca

Wysłany: 27-09-2018    [Cytuj]

Sarnaa3 i smutna 123 miło czytać, wręcz cudownie, że Wam się ułożyło. Ja niestety nadal brne w to bagno, mimo, że już nie mam złudzeń. Wiem, że się nie zmieni, że muszę postawić granice. Ale jeszcze nie mam siły odejść. Nie potrafię. Jeszcze nie w tym momencie. Czy znajdę, kiedyś siłę? Nie wiem. Oby.

Proca

Wysłany: 29-09-2018   Bezsilność [Cytuj]

Nie wiem, czy ktoś to czyta, ale dzięki mojemu mężowi myślę o śmierci. Z osoby wesołej, blisko ludzi stałam się wycofana, płaczaca w samotności. Mam dzieci, więc to mine powstrzymuje I nie zrobie ...tego, ale jug nie mam siły.Błagam o pomoc.

miodzio

Wysłany: 04-10-2018   pomoc [Cytuj]

Myśli o śmierci pokazują, że konieczna jest wizyta u psychiatry. W trybie pilnym! Oprócz tego koniecznie trzeba dać sobie pomóc biorąc udział w regularnej terapii (psycholog, psychoterapeuta). Nie ma na co czekać!!!

Proca

Wysłany: 28-10-2018    [Cytuj]

Wróciłam na psychoterapię.

[ ODPOWIEDZ ]