Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mam dość !
Autor Wiadomość
RaV pń

Wysłany: 01-09-2007   Mam dość ! [Cytuj]

Jak większość współtwórców tego forum jestem już fizycznie,psychicznie i finansowo wykończony przez swoje "małe hobby".Teraz wiem że jednak nie takie małe...
Przeraża mnie moje własne zachowanie w stresowych sytuacjach,staje się potwornie agresywny,zwłaszcza gdy nie jestem upalony.Widzę że ranie swoich najbliższych,jednak nie potrafię tego powstrzymać i wpadam w depresje...
Dzięki marihuanie nauczyłem się uciekać od problemów a nie stawiać im czoła (tak przecież łatwiej),teraz te problemy znacznie narosły...
Mam już tego dość ! Chcę z tym definitywnie skończyć.Jednak przez lata traktowałem marihuane jako jedyny azyl i lekarstwo na każdą przypadłość,wiec wiem że bez zmiany środowiska i psychoterapii raczej się nie obejdzie.Jednak boję się tego cholernie,i tego co bedzię się ze mną działo.
Będę śledził wasze postępy i informował o moich.
Pozdrawiam
To dobrze że powstają takie fora...
 
 
arleta

Wysłany: 05-09-2007    [Cytuj]

HEJ, BEZ PRZESADY- NIE MA SIE CZEGO BAC. TERAZ MOŻE BYĆ JUŻ TYLKO LEPIEJ. JA MAM TERAPIE GRUPOWA I INDYWIDUALNA. BARDZO SOBIE CENIE PRACE W GRUPIE A INDYWIDUALNIE ROZMAWIAM Z TERAPEUTA O PROBLEMACH OSOBISTYCH. POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA NA TERAPII.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna