Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie palę już czwarty dzień...
Autor Wiadomość
bctx
bctx

Wysłany: 05-06-2007   Nie palę już czwarty dzień... [Cytuj]

Witam wszystkich. Po dwóch i pół roku codziennego palenia (z jedno, dwudniowymi przerwami spowodowanymi brakiem trawy) postanowiłem rzucić to kur****o. Mam nadzieję, że wytrwam, choć wiem, ze nie będzie lekko. Nie poddam się, bo mam za dużo do stracenia. Pozdrawiam byłych jaraczy.
 
 
XXL

Wysłany: 06-06-2007    [Cytuj]

Masz racje tak czymaj niepoddawaj sie wiem ze niebedzie latwo zajmnij sie czyms uprawiaj sport czy jakies spacery prubuj omijac kontakty z palaczami a jak juz ich spotkasz to muw sobie ja nichce byc jak wy i zmarnowac sobie zyca. W najgorszym wypadku moze cie to spotkac to co pisze w temacie urojenia i dopiero bedziesz widzial co z tego masz. Zycze tobie durzo wyczymalosci i cierpliwosci :)

Sorry za bledy ortograficzne niejestem z Polski
 
 
bctx
bctx

Wysłany: 06-06-2007    [Cytuj]

Staram się nie myśleć o marii. Mam rozwojową pracę, studiuję pedagogikę (ostatnio na Profilaktyce uzależnień ktoś odczytywał referat o maryśce i nie była to przestroga, ale reklama - praca była ściągnięta ze strony "miłośników" trawy - jest takich pełno w sieci, teraz widzę jakie ściemy tam piszą). Dziś idę na ognisko, na którym większość będzie anty trawiasta. Ustawiłem się ze starym znajomym ze szkolnych lat, który też powiedział trawie dość i trwa już w tym dłuższy czas. Wczoraj odmówiłem kumplom blanta. Koniec z ogłupianiem się tym syfem. Jeszcze napiszę jak mi idzie. P.S Piąty dzień i czuję się świetnie, staram się nie myśleć o jaraniu. Wygrywam tą bitwę, ale muszę wygrać wojnę z psychą.
 
 
miodzio

Wysłany: 06-06-2007   hej bctx :) [Cytuj]

Gratulacje z okazji waznej decyzji w zyciu :D

Bardzo dobry ruch z tym powrotem do dawnych przyjazni, sprzed palenia. Dobrze, ze masz takich ludzi, bo to Ci ulatwi zerwanie z bakajacymi. Moze znajdziesz kogos, kto Cie bedzie wspieral, kiedy przyjdzie kryzys - chodzby w rozmowie przez telefon. To duzo daje.

Powodzenia Ci zycze i cierpliwosci w czekaniu na powrot radosci z trzezwego zycia :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna