Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
SZUKAM DOBREJ PORADNI W GORZOWIE WLKP.
Autor Wiadomość
berrecik21

Wysłany: 28-12-2011   SZUKAM DOBREJ PORADNI W GORZOWIE WLKP. [Cytuj]

Witam Wszystkich. Spróbuję przedstawić w skrócie swoją sytuację. Otóż kiedyś nadużywałem rozmaitych narkotyków w dużych ilościach (amfetamina , marihuana itd.) To było jakieś 3 lata temu. Któregoś dnia znalazłem się w szpitalu i stwierdzono u mnie cukrzycę 1 stopnia od tamtej pory skończyłem z narkotykami , nigdy wcześniej nie chodziłem na żadne terapie , podjąłem pracę starałem się żyć normalnie. Jednak przez cały ten czas nie dostrzegałem jednego , otóż w moim życiu pojawił się alkohol!!! Myślę że tak naprawdę nie uwolniłem się od poprzedniego uzależnienia i nieświadomie próbuję go czymś zastąpić a tym czymś jest alkohol.Nie mniej jednak widzę że mam problem , na trzeźwo czuję się beznadziejnie , jestem anty społeczny , nie lubię rozmawiać ludźmi. Upijam się do takiego stopnia że po prostu nic nie pamiętam. Wiem że to brzmi błachostkowo bo przecież miliony ludzi ma takie problemy.Myślę że mój problem tkwi gdzieś głębiej w środku mojej glowy a piecie czy branie narkotyków to tylko tego efekt , dlatego zwracam się do was bo uważam że jeśli chcę sam siebię uratować to muszę znaleźć jakąś sensowną pomoc. Dlatego pytam o poradnie , psychologa kogoś senswownego z polecenia w Gorzowie Wlkp. kto mógłby mi pomóc. Bardzo proszę o pomoc I dziekuję
 
 
miodzio

Wysłany: 28-12-2011   Gorzów [Cytuj]

Witaj na forum! Mysle, ze to moze byc trafna intuicja: zwykle picie/branie to objaw glebszych problemow. Terapia jak najbardziej moze byc pomoca. W Gorzowie mozesz szukac wsparcia w dwoch miejscach. Tu:

http://www.kbpn.gov.pl/po...tails&doc=30577

lub tu:

http://www.kbpn.gov.pl/po...tails&doc=30580

P O W O D Z E N I A !!!
 
 
berrecik21

Wysłany: 29-12-2011    [Cytuj]

Dzięki za odpowiedź. Chyba nie będę miał wyjścia i będę musiał udać do jednego z tych miejsc. Czuje się tak wypalony. Niby masz wszystko a jednak nic. Tak czuję. Dzięki za poradę Miodzio pozdrawiam
 
 
berrecik21

Wysłany: 29-12-2011    [Cytuj]

I ten strach wszechogarniający strach który mi towarzyszy , a już najbardziej boję się sam siebie , boję się życia , boję się wszystkiego nie wiem co mi jest.
 
 
nikiriki

Wysłany: 31-03-2012    [Cytuj]

w monarze w gw jest jeden spoko gościu
tzn pewnie jest ich więcej, ale z doświadczenia znam jednego ;)
 
 
benny

Wysłany: 27-11-2012   Podróż [Cytuj]

witam, mogę Ci polecić ośrodek Horizon we Wrocławiu, w sumie nie aż tak daleko. W Twoim przypadku psychoterapia i pobyt tam będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Ich metody pomogły mnie jak i mojej rodzinie, gdzie borykałem się latami z krzyżowym uzależnieniem (alkohol i kokaina)
 
 
miodzio

Wysłany: 27-11-2012   uzupełnienie [Cytuj]

Z tego co wiem, to Horizon oferuje terapie odpłatnie- chyba że się mylę? Na ich stronie nie znalazłem cennika - ale może Ty Benny powiesz z własnego doświadczenia, jakiego rzędu są to wydatki? Dla wielu osób odpłatność to ważny aspekt przy wyborze ośrodka.
 
 
benny

Wysłany: 28-11-2012    [Cytuj]

jest to ośrodek prywatny, myślałem, że wspomniałem już :/ przepraszam. Mój przypadek jest tak jak pisałem to krzyżowe uzależnienie, tyle ile wydałem na nie nie ma porównania z kosztem terapii stacjonarnej! Jeśli ktoś zacznie myśleć w ten sam sposób koszty przestaną pełnić role pierwszorzędną tym bardziej, że efekty są warte kosztów. Wcześniej byłem w NFZtowskich i jedynie z nimi mam porównanie.
 
 
miodzio

Wysłany: 28-11-2012   porownanie [Cytuj]

na pewno zdrowie ceny nie ma, to prawda

prywatne ośrodki stacjonarne maja ceny faktycznie tylko dla zamożnych

na szczęście jest wiele profesjonalnych ośrodków, które leczą w ramach ubezpieczenia

dzięki za potwierdzenie, że Horizon jest płatny/prywatny :)
 
 
benny

Wysłany: 28-11-2012   na wszelki wypadek [Cytuj]

to, że ja przeszedłem terapię na własny koszt nie oznacza całkowicie, że Horizon nie leczy z ubezpieczenia.
Proszę zadzwonić i się upewnić

+48 (71) 348 14 15 - stacjonarny
tel. komórkowy: +48 609 88 13 88
 
 
miodzio

Wysłany: 28-11-2012   ok [Cytuj]

dzieki - mysle, ze jak ktos bedzie szukal miejsca leczenia, to wezmie pod uwage Twoja opinie o tym osrodku - pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna