Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
...mam problem.... :(
Autor Wiadomość
liza michell

Wysłany: 24-06-2007   ...mam problem.... :( [Cytuj]

mój problem jest pewnie dość typowy i pewnie wiele osób uzna że rodzi się we mnie nieuzasadniona panika. mój przyjaciel pali. nie robi tego często, on mówi że tylko na wakacje. początkowo mi o tym mówił, teraz już nie, bo jak twierdzi nie chce mnie martwić. ale to chyba jest jeszcze gorsze dowiadywac się od osób trzecich. on mówi non stop ze kontroluije wszystko, ze to mu nie szkodzi i sie wrecz tym przechwala. i go to śmieszy, ze widzi JEZUSA, i ze czuje sie jak w jakiejs grze, ze pali sie w piecu. a mnie takie słowa przerażają.... nie widuje się znim codziennie, raz na miesiac, co spowodowane jest tym ze dzieli nas pewna odległosć, jednak rozmawiamy codziennie. czy panikuje? czy to moze byc niebezpieczne? dlaczego omn sie na mnie tak denerwuje jak o tym mu mówie?!
 
 
liza michell

Wysłany: 27-06-2007    [Cytuj]

czy ktoś mógłby mi pomóc?
 
 
miodzio

Wysłany: 27-06-2007    [Cytuj]

nie da sie na dluzsza mete kontrolowac uzywania narkotykow - gdyby sie dalo, nikt by sie nie uzaleznial

ukrywanie faktu palenia to norma - elementem choroby zwanej uzaleznieniem jest zaklamanie

z tego, co piszesz, to on jest na etapie fascynacji zielskiem i nie widzi w sobie jeszcze zadnych minusow palenia - proste, ze sie denerwuje sie jak ruszasz temat: psujesz mu komfort cpania

palenie marihuany bezpieczne nie jest: uzaleznia, bywa wstepem do innych dragow, a przy wrazliwej psychice duzo wczesniej moze spowodowac powazne problemy wymagajae leczenia psychiatrycznego

moja rada - nie zgadzaj sie na zycie z palaczem - to kiepska opcja - ktos, kto jara raczej nie jest dobrym kandydatem na odpowiedzialnego partnera, na ktorym kobieta moze polegac - porozmawiaj z nim o tym, ze Tobie to nie pasuje i oczekujesz od niego decyzji o pozegnaniu sie z ziolkiem

jak chcesz porozmawiac, do do konca czerwca jestem jeszcze uchwytny na GG - godziny tu: http://www.zielonemity.republika.pl/gadugadu.html - ewentualnie napisz maila: jmaciuk@o2.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna