Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Miało być lepiej...
Autor Wiadomość
Mandarynkovva
Bezczelna

Wysłany: 13-08-2014   Miało być lepiej... [Cytuj]

Witam.
Może i mam dość idiotyczne pytanie, ale teraz jestem w takim zawieszeniu umysłu, że sama racjonalnie nie potrafie myśleć.

A więc regularnie amfetaminę brałam od jakiegoś miesiąca... osiem dni temu postanowiłam z tym skończyć i jestem na drobnej drodze ale... tak jak z początku przespałam 29 godzin, póżniej po 13-10 h, tak teraz 5 godzin wystarczy by się obudzić i nie móc zasnąć. Mimo, że uzupełniam witaminy, dobrze się odżywiam chodzę cały czas otępiała, sztywna. Ciągle mam zawalone zatoki i gardło... może to głupie pytanie, ale : czy to mi przejdzie samo po dłuższym czasie, czy powinnam iść do lekarza? Jak tak to jakiego?
 
 
miodzio

Wysłany: 22-08-2014   pomoc [Cytuj]

zatoki i gardło to najlepiej laryngolog jak ogladnie, a co do psychiki (sen itd.) to skonsultowalbym sie z psychiatra w poradni uzaleznien - jak podasz miejscowosc, to podpowiem bezplatna poradnie w okolicy, gdzie mozesz szukac takiej pomocy - czasem komplikacje ponarkotykowe wymagaja podleczenia
 
 
ak47forever

Wysłany: 03-12-2014    [Cytuj]

ja osobiscie jak wciagałem 2 ,3 dni to mialem pozniej katar ok. 3-4 dni i przechodzilo , oprocz tego jak spalem mialem jakies omany , dziwne sny ale to tak samo przechodzilo do 3-4 dni . Kiedy bralas ostatni raz?
 
 
BackToBlack

Wysłany: 09-12-2014    [Cytuj]

Do calkowitego oczyszczenia z narkotyków organizm potrzebuje okolo 6 miesięcy,później organizm dochodzi do normy.Wiem to ponieważ sama jestem uzależniona od amfetaminy,pigul i wszelkich dopalaczy,kokainy tez i tak wlasnie tlumaczyli mi w każdym osrodku odwykowym od substancji psychoaktywnych w którym bylam,ze organizm potrzebuje okolo 6 miechów na zupelne oczyszczenie.Oczywiście sama amfetamina utrzymuje się we krwi okolo 1 lub 1,5 miesiąca,jesli chodzi wam o testy,jednak jest to we krwi tylko,a sam organizm potrzebuje pol roku by wszystko doszli do normy,dlatego masz ten katar tak samo jak ja mam juz katar przewlekly.
 
 
Sidd

Wysłany: 13-12-2014    [Cytuj]

Na 6 miesięcy się zgodzę, tylko jeśli idzie o same toksyny w organizmie. Na prawidłowe funkcjonowanie organizmu (metabolizm, psychika itd.) potrzeba więcej czasu. U mnie to trwało 2 lata od momentu rzucenia, po 3 latach oporowego grzania, czasami po 6g na dobę. Nie tylko zwykłej gładzi ale i RC i dopalaczy. Nawet teraz po ok. 4 latach zdarza mi się poczuć zęba czy ukłucie w zatokach. Do tego pojawiły się tiki na twarzy - mruganie i zagryzanie warg, które nie znikają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna