Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Uzależnienie od stilnoxu
Autor Wiadomość
bcorp

Wysłany: 15-03-2015   Uzależnienie od stilnoxu [Cytuj]

Witam wszystkich na tym forum. Zacznę od początku. Jestem uzależniony od leków nasennych typu stilnox i estazolam. Wiem że z uzależnienia można wyjść przez leczenie ale kompletnie nie mam możliwości na leczenie w ośrodku zamkniętym jak proponował mi psychiatra. Jest jeden bardzo ważny powód który uniemożliwia mi wyjazd na dłużej niż 6 dni w tygodniu. Proszę nie piszcie mi o takim sposobie wyjścia z uzależnienia. Mam pracę i chce sie po prostu wyspać a nie daje rady. Ciągne już tak 4 lata. Po odstawieniu leków po po prostu nie śpię i wytrzymałem najdłużej 7 dni zaczęły się ataki paniki, otępienie, omamy. Czy po odstawieniu leków w końcu można to przetrzymać i zasnąć normalnie? Chcę się po prostu wysypiać żeby móc pracować. Mieszkam też w małej miejscowości i jest ograniczony dostęp do lekarzy. Terapia jest na miejscu ale detoksu nie ma. Czy w warunkach domowych da się odstawić leki? Może jest jakiś lek, który stosuje się na detoksie a który jednocześnie pozwoli zasnąć chociaż na trochę. Błagam pomóżcie
 
 
miodzio

Wysłany: 16-03-2015   odstawianie leków [Cytuj]

Witaj na forum. Między nami lekarzy raczej nie ma, a Ty ewidentnie potrzebujesz pomocy lekarskiej. Odstawianie leków powinno sie odbywac stopniowo o koniecznie pod kontrolą lekarza. Nie sądzę, by jakiś psychiatra udzielał pomocy przez internet. Leczenie w osrodku zamknietym to nie jedyna forma terapii uzaleznien. Jak napiszesz gdzie mieszkasz, tu czy na priva, to poszukam poradni w okolicy, gdzie bezplatnie mozesz szukac pomocy.
 
 
bcorp

Wysłany: 16-03-2015    [Cytuj]

Mieszkam w Malborku
 
 
miodzio

Wysłany: 16-03-2015   ... [Cytuj]

przeslalem Ci wiadomosc na priva
 
 
miodzio

Wysłany: 16-03-2015   Malbork [Cytuj]

W http://www.cpu.malbork.pl widze, ze maja lekarza, moze on sie podejmie Cie poprowadzic?
 
 
bcorp

Wysłany: 19-03-2015    [Cytuj]

Byłem dziś u psychiatry w Centrum Leczenia Uzależnień. Dokładny, wypytał mnie o całe moje życie. Też wspominał że najlepiej byłoby detoks ale przy braku możliwości będzie próbował leczyć mnie ambulatoryjnie. Dostałem leki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna