Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
kolejne promocje
Autor Wiadomość
Borys75

Wysłany: 05-02-2012   Mój przypadek z prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień [Cytuj]

Powiem, że najbardziej skuteczny był dla mnie ośrodek na drugim końcu Polski, stacjonarny, prywatny, ale kadra z wieloletnim doświadczeniem w placówkach państwowych a nie jacyś szarlatani, którzy mają własne czary. Koszty w porównaniu do poprzedniego życia z braniem były porównywalne. Jakość terapii, zajęcia dodatkowe na wysokim poziomie i przede wszystkim SKUTECZNIE! Pracujący tam Marek pomógł rozkręcić mi biznes, którym obecnie się zajmuję i chwała mu za to. Byłem w Lewinie w Ustroniu jak miodzio uzna, że to reklama to jego problem. Strona to www.lewin-terapia.pl. Obecnie regularne pogadanki mam niedaleko w Bielsku u Pani Basi w Aksonie. Uwaga znów "reklama" www.psychoterapia-akson.pl. Ta ścieżka okazała się dla mnie na tyle zbawienna, że mieszkam już na Podbeskidziu. Powodzenia wszytkim. Rakus.
 
 
miodzio

Wysłany: 06-02-2012   reklama? [Cytuj]

jak zagoscisz na forum na dluzej to sam uwiarygodnisz co piszesz :) poki co to Twoj pierwszy post... ale dzieki, ze napisales cos wiecej niz adres i cos w stylu "super osrodek - polecam" :)

wierze, ze bywaja i prywatne osrodki sensowne, bo czemu nie? ja podpowiadam bezplatne z fachowa pomoca, ale wiem o kilku platnych tez solidnych
 
 
retof

Wysłany: 23-05-2014    [Cytuj]

A ja polecam http://leczyc.pl, warto "odwiedzić" zarówno w przypadku osób uzależnionych i współuzależnionych, ja byłam współuzależniona...
 
 
adam1401

Wysłany: 04-09-2014    [Cytuj]

Wrocławskie Centrum Psychoterapii posiada znakomitych lekarzy, również wspomagających w walce z nałogami. Sam na szczęście nie potrzebowałem ich pomocy ale mój znajomy twierdzi że dzięki nim mu się udało :)
 
 
magda060

Wysłany: 12-12-2014   Ośrodek w Choceniu [Cytuj]

Ja osobiście polecam ośrodek Oaza leczą praktycznie większość uzależnień i ośrodek jest w cichej i spokojnej miejscowości. Nie jest to może Gdańsk ale znajduje się w Kujawsko-Pomorskim, więc aż tak daleko nie jest ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna