Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mefedron Kryształ Feta Meta Dopalacze
Autor Wiadomość
Milita

Wysłany: 29-06-2015   Mefedron Kryształ Feta Meta Dopalacze [Cytuj]

Moja historia zaczyna się na przełomie sylwestra 2013/2014. Pierwszy raz idąc z koleżankami na dyskotekę spróbowałam amfetaminy. Niezbyt mi włodek spasował, zawsze lubiłam spac, a feta skutecznie zabierała mi sen spod powiek. Piszczenie w uszach było straszne- ale w późniejszym czasie już tego nie było. Na dyskoteke- idealna opcja, ale amfetamina nie uzależniła mnie.Nie lubiłam po nią sięgac. Dopiero na przełomie kwietnia, wszędzie można było dostac kryształ. Leciałyśmy z koleżanką prawie codziennie przez dwa miesiące. Schudłam (aż ZA bardzo), oczywiste były problemy w domu (skonczyło się wyprowadzką). Poznałam chłopaka- dilera, zwiazalismy sie, ciaglismy przez nastepne pare miesiecy, testowalismy inne narkotyki (ocet, anioł, dopalacze) Chlopak zamieszkal u mnie, niestety nie pracował, zaczęło brakowac pieniędzy, glupie pomysly przychodzily nam do glowy co skonczylo sie problemami z prawem i długami. Żałuję tych chwil które przecpalismy. Dziś już nie cpam tyle ile wczesniej, ograniczam się (mysle, ze dalabym juz radę bez, ale ulegam czasem namowom chlopaka) i walczę też z jego uzależnieniem i kłamstwami. Czasami wydaje mi się, że cpa samotnie nie mowiac o tym nikomu, strasznie się tego boję, bo nie wyobrażam sobie takiego życia w przyszłosci. Bywają chwile, gdzie traktuje mnie podle. Ja mam poczucie dużej porażki życiowej, dziękuję za moich rodziców którzy pomimo wszystkiego nie odwrócili się ode mnie i mnie wspierali i wspierają. Chciałabym bardzo pomóc mojemu chłopakowi który pomimo złozonych obietnic sobie nie umie przestac. Jak mogę mu pomóc?
 
 
miodzio

Wysłany: 01-07-2015   co dalej [Cytuj]

Poszukałbym pomocy w poradni uzależnień. I to zarówno by nie wrócić samemu do brania, jak i by się nauczyć sensownie oddziaływać na chłopaka. Wg mnie masz trudną sytuację i bez wsparcia będzie Ci ciężko skutecznie działać. Powodzenia!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna