Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
jak sie wyrwac z błędnego koło
Autor Wiadomość
misiek102

Wysłany: 11-10-2007   jak sie wyrwac z błędnego koło [Cytuj]

cześć pale od 7 lat nałogowo dzień w dzień .straciłem juz wszystko (dziewczyna z która bylem 5lat uciekła).jakieś dwa miesiące temu przestałem palić na niecałe dwz tygodnie ,i wtedy wyrzuciłem lokatora (denerwował mnie(mieszkam w brukseli)wiec go wyżuciłem w sobotnią noc)jakoś dwa tygodnie po moim przestaniu palenia muj najlepszy kolego(nie palił i nic nie brał) zjechał na stale do polski,,, i od tego czasu znów wdepnełem w to gówno , tyle że teraz zamknełem sie mocno w sobie , praca dom i cpanie na okrągło i tak w kułko 7 dni w tygodniu , nic tylko cpanie , praca i dom ,zero kontaktów z kolegami (z każdym sie pokucilem i to mocno) .muj kontakt z ludzmi ogranicza sie do pracy (tam musze ),,,, i niewiem jak z tego koła sie wydostac(do polski nie mam gdzie i poco jechac) i niewiem co mam robic ,już dłużej nie dam ray, co mam robic zeby przestac cpac????
 
 
miodzio

Wysłany: 12-10-2007   hej Misiek [Cytuj]

przenoslem posta dla porzadku we wlasciwe miejsce...

proponuje, bys zamiast dalej uciekac zrobil bilans jarania - poki jeszcze nie wszystko straciles, np. masz prace, psychika Ci nie siadla do reszty

do dobry moment, by sie odbic

pocztaj porady: http://www.intus.ehost.pl/forum/viewtopic.php?t=11

zastosuj sie

poszukaj wsparcia w bezpiecznych ludziach - doradzilbym Ci terapie, ale nie znam realiow belgijskiego lecznictwa (w PL jest bezplatne) i nie wiem, czy bariera jezykowa by Ci pozwolila - jesli tak to szukaj pomocy u specjalistow - szkoda zycia, krotkie jest i kruche

zapraszam Cie tez do rozmowy na gg jak uda nam sie byc w sieci w tym samym czasie :) - tu sa godziny: http://www.zielonemity.republika.pl/gadugadu.html

domyslam sie, jak Ci teraz trudno (bylem kiedys w podobnym momencie zyciowym) - ale nie poddawaj sie! naprawde warto o siebie powalczyc - najwazniejsze to dzwignac sie z zielonego myslenia i wykrzesac choc nikla ambicje, by cos zmienic na lepsze w swoim zyciu - widze ze masz checi - to wazne - motywacja na starcie to polowa sukcesu

3maj sie i nie daj sie!
 
 
misiek102

Wysłany: 13-10-2007    [Cytuj]

dziś będzie drugi dzień jak nie będę palił.samo przerwanie nie jest trudne(nawet po 6 latach ciągłego palenia)mam na tyle silnej woli w sobie żeby przestać ćpać, ale co robić jak człowiek nie jest naćpany .ostatnie 6 lat byłem dzień w dzień naćpany, i teraz boje sie tego że nie odnajdę sie tak łatwo w trzeźwym życiu. a naj gorsze jest to że wszyscy moi znajomi przeto że tak dużo ćpałem w ostatnim czasie , odwrócili sie ode mnie, i teraz zostałem sam i to z mojej winy.
 
 
misiek102

Wysłany: 13-10-2007    [Cytuj]

może jest tu ktoś z brukselli i ma podobne problemy co ja???? jak tak to bym prosił o kontakt,,, to jest muj mail ....michuwbelgi@interia.eu
 
 
misiek102

Wysłany: 15-10-2007   pierwszy krok zrobiony [Cytuj]

dziś będzie 4 dzień jak nie pale. jest spoko , żadnych schiz ,jakiś lęków lub czegoś takiego.tylko znów spać nie mogę.zacząłem brac tylko valused (tabletki ziołowe na uspokojenie i pomagają mi zasnąć, są bez recepty)teraz tylko muszę wytrzymać co nie będzie łatwe bo nawet w pracy są ludzie którzy palą, ale dam sobie rade i nie zapale bo już mam dość palenia , i tego że ludzie widzą we mnie ćpuna
 
 
miodzio

Wysłany: 15-10-2007   3maj sie Misku! [Cytuj]

Wytrwalosci i cierpliwosci Ci zycze :)
Nie poddawaj sie!
 
 
arleta

Wysłany: 16-10-2007    [Cytuj]

POWODZENIA!!!
 
 
misiek102

Wysłany: 17-10-2007   bedzie ok [Cytuj]

miną kolejny dzień . nie chce mi sie ćpać(bo palenia to była norma i do tego inne specyfiki były)może temu mnie nie ciągnie bo za dużo straciłem przez ćpanie!?!.teraz muszę sie tylko pozbierać i znaleźć nowych znajomych którzy nie ćpają. ogólnie rzucenie nie było trudne(bo nie wrócę już do gówna tego nigdy wiecej ,życie jest za krótkie żeby je marnować w ten sposób).najgorszy był 1 dzień, teraz to już z gurki .i najgorzej było sobie przetłumaczenie (i zrozumienie)że większość problemów i katastrof życiowych to przez ćpanie.iże będę sam (bo sie mocno zmykałem podczas ćpania w ostatnim czasie), bo kto by chciał być lub sie zadawać z człowiekiem który nie pamięta co mówił 5 minut temu. i najlepsze jest to że nie mam żadnych schiz i paranoi (przynajmniej na razie)
 
 
misiek102

Wysłany: 17-10-2007    [Cytuj]

tylko spać nie dam rady.nawet tabletki nassane nie pomagają ale to pewnie minie po pewnym czasie. i znowu będę mógł spać spokojnie.(śpię 2/3 na dobę i jak sie budzę jestem mokry i śmierdzę ostro dragami)
 
 
misiek102

Wysłany: 18-10-2007   kolejny dzionek na trzeżwo zaliczony [Cytuj]

kolejny dzionek ,zaliczony.i na 100% nie rusze już żadnego dragu , zbyt dużo straciłem przez to..a naj gorsze jest to że odkąd nie pale , ciągle mysle o mojej Byłej Dziewczynie(a od 7 miesiecy jestem sam ,,aciągle nie moe oniej zapomniec) ale sobie zmarnowałem ostatnich 8 lat życia . ale GŁUPI byłem
 
 
misiek102

Wysłany: 10-11-2007    [Cytuj]

od kiedy ,przestałem palić i brać rużne rodzaje dragów nie mogę sie odnaleść ,trochę sie zamknełem w sobie, i stalem sie i stalem sie strasznie nieśmiały w stosunku do dziewczyn, niewiem jak sie zachowac , co mówić, ,,,,dziwne...ale kiedys przejdzie.
 
 
benio

Wysłany: 04-01-2008    [Cytuj]

misiek co u Ciebie ?? stuknij w klawiaturke od czasu do czasu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna