Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
trudne początki
Autor Wiadomość
miodzio

Wysłany: 17-10-2006   trudne początki [Cytuj]

Jakoś nikt nie ma odwagi zacząć :) więc może sam muszę ku zachęcie...

Odstawiłem zioło wprawdzie ponad 6 lat temu, ale doskonale pamiętam, jak jest ciężko na starcie. U mnie wiązało się to z typowymi sprawami: kłopoty z pamięcią, koncentracją, nastrojem. Te ostatnie miały u mnie formę depresyjną: nie jadłem, nie spałem, siedziałem w pracy przed kompem i nagle zaczynałem płakać... Wprawdzie dokładało się do tego to, że czułem się samotny i zraniony (żona nie wytrzymała i małżeństwo się rozpadło - co zresztą było dla mnie dnem, od którego się odbiłem - postanowiłe odstawić zioło po ok. 2 latach palenia codziennego lub prawie). Dziś jednak wiem, że obok doła po rozpadzie związku dochodził tzw. zespół odstawienia. Wtedy jednak terapeuta w poradni nie bardzo wiedział co ze mną zrobić i odesłał do psychiatry. Ten zaordynował mi jedne tabletki na sen i drugie na poprawę samopoczucia. I jakoś przetrzymałem pierwsze 3 miesiące trzeżwości. Potem moje życie zaczęlo się zmieniać i odstawiłem leki - ale to już temat wymagający osobnego miejsca :)

Pozdrawiam wszystkich walczących o swoją trzeżwość - 3majcie się i nie dajcie się! - każdy kryzys ma to do siebie, że w końcu mija :)))
 
 
jacob-20
bądź a klękne

Wysłany: 11-02-2007   Bunkier [Cytuj]

Dzisiaj mija kolejny dzien bez palenia. Doszłem do wzniosku że najlepszą rzecza jaką zrobie będzie tzw bunkier na kwaterze, czyli poprostu siedzenie w domu i powiadomienie starych że niema mnie dla nikogo,gg tez zmieniłem numer,oraz będe odrzucał te "złe" telefony.Trzymajcie kciuki!!!Wsumie chyba rzadko odwiedzacie te forum!!!Jak ktos chce pogadac na gg to to mój numer 10389908!!!Pozdro!
_________________
Pierdolą do widzenia w piekle do zobaczenia w piekle,ona podała mi dłon, ja dla niej klękne, ja dla niej padne...moja obawa
 
 
miodzio

Wysłany: 11-02-2007   :) [Cytuj]

ciesze sie Jacob, że sie nie poddajesz. Jak bedziesz mial ochote jutro poklikac na GG to zapraszam - godziny i numerek sa na str. www.zielonemity.republika.pl

a we wtorki jest czat - też będziesz mile widziany... znaczy czytany :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna