Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
wykrzywiony obraz rzeczywistosci
Autor Wiadomość
ssd

Wysłany: 01-01-2008   wykrzywiony obraz rzeczywistosci [Cytuj]

witam , jestem nowy na tym forum, choc od jakiegos czasu czytam wszystkie posty. zioło paliłem ponad 4 lata. tak jak w wiekszosci przypadkow na poczatku wszystko było ok. po tych 4 latach zioło strasznie namieszało mi w głowie, zmieniło moja psychike. piszac to mam straszna pustke w głowie, zastanawiam sie nad każdym zdaniem czy dobrze napisane itp. problem zaczał sie po ok 3 latach palenia, lęki przed ludzmi. z początku paliłem w grupie 4-7 osobowej , skonczyło sie na tym ze paliłem sam w domu, bojąc sie z niego wyjsc. pamietam moje ostatnie palenie, to bylo prawie 2 miesiace temu, przezyłem niekontrolowany napad lęku, jakbym znalazł sie w innym swiecie, pierwszy raz tak sie bałem (było to na drugi dzien po paleniu). teraz wogole nie ciagnie mnie do zioła. strasznie wykrzywiło mi postrzeganie swiata , wszystko jest takie dziwne ( mam lepsze i gorsze dni), najwieksze problemy mam w kontaktach z ludzmi, boje sie kazdego wyjsca z domu, w sumie siedze w domu ok 2 lata, w tym czasie mialem staz ktory przerwalem, obecnie studiuje zaocznie z 3 razy byłem na wykładach. wszystko widze w czarnych barwach, wszystko wydaje mi sie bezsensu. mam dni ze ogladam TV i co by nie leciało płakac mi sie z tego powodu chce. wydaje mi sie ze przypominam sobie momenty z poprzednich wcieleń. dziwne to wszystko. byłem u psychiatry ok.2 miesiecy biore leki (moklar, chlorprothixen). dobra koncze w sumie nie wiem co miałem sie zapytac, troche sie zamotałem ale co tam elo
 
 


Wysłany: 02-01-2008   

Oczekuje na akceptację
 
 
ssd

Wysłany: 02-01-2008    [Cytuj]

aha juz wiem co miałem sie spytać. czy te wszystkie lęki fobie przejda same czy musze z nimi sam walczyć , uczyc sie wszystjkiego jakby od nowa? bo ciagle mi sie wydaje ze mi tak zostanie do konca życia:( czesto mam mysli samobojcze
 
 
gienio
PSYcholog

Wysłany: 03-01-2008    [Cytuj]

Polecam wizyte u psychiatry, to nic strasznego, a na pewno przyspieszy powrot do zdrowia:) Neuroleptyki to nic strasznego, nie taki psychiatra straszny jak go maluja, uwierz!
 
 
benio

Wysłany: 05-01-2008    [Cytuj]

ss myślałeś morzę o terapji grupowej, byłbyś wśród ludzi z podobnymi problemami a świadomość tego że nie jesteś sam, to już bardzo dużo, pozatym wyszedłbyś z domu, jesli chodzi o płacz he he stary ryczałem wczoraj na komedii romantycznej a śmiałem się na horrorze, lęki i doły przechodzi lub przechodził każdy z nas, MIJAJĄ :) i ta myśl mnie trzyma ZA JAKIŚ CZAS BĘDZIE DOBRZE

Pozdrawiam

PS: odpisz :)
 
 
ssd

Wysłany: 07-01-2008    [Cytuj]

ale co mi da terapia grupowa? mieszkam w małej miejscowosci wogole. nie mam problemow z abstynencja. chociaz czasem mi sie sni ze pale. ale to coraz rzadziej
 
 
benio

Wysłany: 09-01-2008    [Cytuj]

hmm cóż chyba żle cię zrozumiałem, ale nie ważne, ciesze sie że odpisałeś no i że trzeci miesiąc ci leci :))

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna