Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
wszystko wrocilo...
Autor Wiadomość
martus_dnb

Wysłany: 09-01-2008   wszystko wrocilo... [Cytuj]

14 miesięcy temu zaczol sie mój ciąg...po 7 miesiacach zatrzymałam sie na chwile...nie ćpałam przez ok 3 mieisiace,później sporadycznie,gdzieś na imprezie,raz na jakiś czas,
w listopadzie zginęli moi rodzice w wypadku samochodowym,czułam sie silna,mówiłam ze nie zapale,bo to przez marihuanę zginęli moi rodzice(mój tata był uzależniony)i w chwili wypadku był pod wpływem... i co??długo nie wytrzymałam,zaczęłam znów palić,od grudnia pale średnio kilka razy w tyg.chciałam ograniczyć palenie do weekendów...i nie udało mi sie.,.czuje ze sie zatracam,ze wszystko wraca i nie mam siły nic z tym zrobić...
 
 
miodzio

Wysłany: 09-01-2008   wolna wola [Cytuj]

wola jest chora przy nalogu - sam wiesz - dlatego decyzje to za malo w Twoim przypadku - zacznij terapie, to zaczniesz robic postepy - zapomnij o ograniczaniu, kontrolowaniu, to sie nie uda - podejmij abstynencje i odwiedz poradnie uzaleznien - jak chcesz, to podpowiem adres - napisz miejscowosc (tu lub na priva) - 3m sie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna