Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja nowego działu
Autor Wiadomość
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 18-01-2008   Propozycja nowego działu [Cytuj]

Proponuje otworzenie nowego działu na forum, gdzie mogłyby sie wypowiadać osoby którym udało się zwalczyć "zielony kłopot". Myślę, że taki dział byłby pomocny i za razem był by otuchą dla wszystkich walczących z uzależnieniem. Ludzie potrzebują przykładu i świadectwa na to, że wyjście z zielonego bagna jest możliwe - suche porady to czasami za mało.

Co wy myślicie na ten temat ?
 
 
Mariusz

Wysłany: 01-02-2008    [Cytuj]

A sa tu takie osoby , oprucz Miodzia ? ;)
 
 
miodzio

Wysłany: 01-02-2008   :D [Cytuj]

Sa takie osoby, poszukajcie w forum - jednak wiekszosc jak odbije nie chce sie grzebac w przeszlosci - kontaktuja sie ze mna przez GG, ale zwykle nie daja sie namowic na podzielenie swoim zyciem na forum - choc zawsze zachecam...
 
 
Mariusz

Wysłany: 01-02-2008    [Cytuj]

Szkoda . Same obietnice nigdy nie zastapia faktow przedstawionych przez kilka osob ktore z tego bagna wyszly . Pozdrawiam .
 
 
kachna

Wysłany: 01-02-2008    [Cytuj]

Mysle, ze to bardzo dobry pomysl.

Jezeli moglabym w jakis sposob pomoc komukolwiek to nie mam absolutnie nic przeciwko opwiadaniu o moim zyciu czy drodze, ktora do tej pory przebylam. Nie pale od 9maja 2007, po 14 latach praktycznie codziennego i calodziennego jarania, oraz wielu poprzednich probach rzucania zielska. Swiadomosc tego ze moglabym kogos wesprzec czy dac nadzieje, ze warto i mozliwe jest wytrwanie w abstynencji byloby pomocne takze dla mnie....

Prosze pytac o co chcecie, chetnie podziele sie moim doswiadczeniem.
 
 
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 02-02-2008    [Cytuj]

jezeli mozesz podaj do siebie kontakt kachno... albo odezwij sie na gg:2155198 :) będe wdzięczny.

pozdrawiam !
 
 
miodzio

Wysłany: 02-02-2008   prv [Cytuj]

przypominam o funkcji prv - z profilu kazdego uzytkownika mozna wyslac do niego mail
 
 
kachna

Wysłany: 02-02-2008    [Cytuj]

Breaker,
Uaktywnilam moj e-mail w moim profilu, wiec jezeli chcesz to mozesz sie ze mna skontaktowac. GG w tej chwili nie posiadam, dopiero mi kolega dal na to namiary.

do uslyszenia
 
 
maki

Wysłany: 03-02-2008    [Cytuj]

witam jestem tu nowy. od około 9 lat jestem uzależniony od środków zmieniających świadomość głównie THC od dwóch lat jestem trzeźwy
:)
chętnie pomogę.Mam trochę doświadczenia w pracy z nałogowcami.
 
 
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 08-02-2008    [Cytuj]

super ! maki - to może na samym początku nam powiedz, jak "domowymi" sposobami radzic sobie z problemami z koncentracją. emocjonalnie i psychicznie powoli zaczynam sobie radzić - jednak ciągłe kłopoty ze skupieniem się nie pozwalają mi do końca normalnie funkcjonować.

aaa... i napisz może pokrótce jak sobie radziłeś ze sobą po odstawieniu tego wszystkiego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna