Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
bóle nerek i watroby od zielska???
Autor Wiadomość
Dominik

Wysłany: 17-04-2008   bóle nerek i watroby od zielska??? [Cytuj]

Witam. Dawno mnie tu nie było. Nagle zniknąłem i wróciłem po kilkunastotygodniowym maratonie. Zastanawia mnie bardzo czy od zioła może boleć wątroba i nerki? Czy zielsko może uszkodzić te organy??? Przyznam się że używałem także mocniejszych specyfików jak extasy, amfetamina ale rzadko. Ostatnio miewam bóle nerek i czasem wątroby, wybrałem się do lekarza, od lekarza na badania krwi i moczu. I o dziwo badania wyszły elegancko, wszystko w najlepszym porządku, więc skąd te bóle. Staram się odstawić zioło (już nie pierwszy raz) z towarzystwa także rezygnuje bo nie zmierza ono w dobrym kierunku- coraz częściej feta i dropsy, zioło już nie wystarcza. Za niedługo pewnie po kablach będą jeszcze dawać. Czy was też bolały kiedykolwiek nerki lub wątroba od tego syfu??? Bo serce to wiem że od jarania może boleć ale nerki??? wątroba???
 
 
ras
dycze dylando

Wysłany: 17-04-2008    [Cytuj]

W moim przypadku zielsko nie mialo wplywu na nic po za plucami, i to tez nie byly zadne bole a jedynie czasami flegma sie zbierala. Natomiast po amfetaminie mialem drobne problemy wlasnie z nerkami, z watroba moze tez, ale nie pytalem lekarza wiec nie wiem napewno. Objawialo sie to czestym parciem na pechcerz, czasami lac mi sie chcialo co 20 minut. Co mnie w tym dziwilo, ze dzialo sie tak tylko jak spedzalem nocke wytrzepany w domu. Jak bylem po za domem, w klubie, dyskotece czy w plenerze tego problemu nie byl.
Proponuje Ci sie zbadac pod katem kamieni w nerkach albo w woreczku zolciowym. Moj kumpel to mial, zaczelo sie wlasnie od bolo nerek, potem bylo coraz gorzej i potem musial wysiurac kamyczki, podobno bol kosmiczny, no ale juz Cie wiecej nie strasze, pozdro i nara:)
 
 
Dominik

Wysłany: 18-04-2008    [Cytuj]

Dzięki za odpowiedz. No mój ojciec miał kamienia na nerce i był cięty :/ niezbyt miła sprawa. A co do tego sikania to jest normalka jak przypudrujesz nosek i siedzisz w miejscu bo kiedy się poruszasz to się pocisz a jak siedzisz na dupie to lanie ciśnie bo organizm chce się tego w jakiś sposób pozbyć. Idę zrobić te badania czym prędzej bo jak dostane ataku bólu od kamienia to się chyba posram, ojciec mi opowiadał jaki to ból w sumie powoli sam zaczynam coraz bardziej te nery czuć. I było tyle ćpać ....
 
 
XXL

Wysłany: 18-04-2008    [Cytuj]

Otworzylem nowy temat o nazwie (Przezyca bodka) Proponoje wam to obejzec sklada sie z 4 czesci moze tam znajdziecie odpowiedz na wasze pytanie jezeli admin to dopusci :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna