Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
12 pytań o paleniu
Autor Wiadomość
skyboi

Wysłany: 16-11-2006   12 pytań o paleniu [Cytuj]

Witam!

wielki szacunek dla tego forum!

Temat marihuany zbyt często przedstawiany jest nieobiektywnie - to forum podejmuje najczęściej przemilczane aspekty 'bakania'.

Dla wszystkich szukających pomocy, krótki test po angielsku, który może skłonić do refleksji:

http://www.marijuana-anon...questions.shtml

pozdrawiam Was wszystkich!

skyboi
 
 
miodzio

Wysłany: 09-02-2007   czy jestem uzależniony? [Cytuj]

Cenny ten link od Ciebie - dopinam drugi, pod którym jest polska wersja pytań pomagających zdiagnozować problem uzależnienia:

http://www.na.org/?ID=PL3107.pdf
 
 
polomek

Wysłany: 18-12-2007   nie moge sie od tego oderwac [Cytuj]

Witam was wszystkich , po przeczytaniu tego wszystkiego, to samo mam, tylko z malymi szczregolami. Pale juz od 8 lat i od 3 lat jakas non-stop. Oczywiscie moge nie palic mam teki okresy po tydzien czasu spie normalnie, wkrecam sobie tak ze w pracy mi przeszkadza jak rano wstaje do pracy to mam niezle dziure w glowie. Zaczelem sam to dostrzegac ze cos jest nie tak. Najgorsze jest to ze jak nie zpale i ktos mnie wkurzy jest wtedy strasznie... denerwuje mnie wszystko.... Chce zakonczyc te swinstwo plaic. Stracilem dziewczyne przez to, bardzo dlugo z nia bylem i jeszcze bardziej zaczelem palic. Teraz jak sie umawiam z kolezanka, jestem zimny i nie traktuje czegos dalej powaznie. Boje sie ze nie wroce do tego jaki bylem....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna