Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Depresja??
Autor Wiadomość
Marecki

Wysłany: 21-12-2006   Depresja?? [Cytuj]

Siemka mam pytanie czy po odstawieniu zioła (nie pale już grubo ponad miech) mieliście pogorszenie z psychika tzn. załamki jakieś dziwne odczucia, co do siebie samego do świata szybkie łapanie doła (troszkę jak depresja)
 
 
Levy

Wysłany: 23-12-2006   Siema [Cytuj]

Witam. Tak, ja to miałem, takie myśli prześladowcze to normalna rzecz po odstawieniu zioła, szczególnie na początku. Teraz już mi to powoli mija i nabrałem trochę optymizmu do życia. Mam wrażenie jakbym na nowo powracał do prawdziwego życia, jakbym wracał po emigracji z powrotem do Ojczyzny:p. Staraj sie nie myśleć o tym i więcej wiary w siebie, nie zrażaj się, depresja ta minie z czasem, przecież po burzy zawsze jest słońce co nie? Gratuluję podjęcia dobrej decyzji i życzę powodzenia.3m sie.
 
 
jendker
zgubiłem sie

Wysłany: 15-04-2007   To samo... [Cytuj]

Ja nie jaram 2 miesiace... ani razu nie zapalilem od tego czasu... w pewnym sensie jestem z tego dumny i ciesze sie ze moja psychika sie oczyszcza ale czy aby na pewno. Tez czesto mam doły deprechy cały czas chlam browary nie ucze sie mam ciagla rozkmine jednego dnia mysle o przyszlosci zalezy mi drugiego mam juz to wszytsko w dupie i chce spac... chce snic caly czas! ktos mi powiedzial ze to jest tesknota umysłu za fazą... CO ja mam robic? isc do psychologa? Jaralem od okolo 3 lata, moze nie codziennie ale kiedy byla okazja... a bylo ich duzo! Wakacje, weekendy, wagary, imprezy itd. itp. i jakos mimo wsyztskiego mialem dobre stopnie dostalem sie do renomowanego liceum i w ogole... od czasu kiedy odstawilem na niczym mi nie zalezy( jak wyzej wspominalem jednego dnia mam ambicje i aspiracje drugiego znikaja) Isc do jakiegos psychiatry czy co? dzieki z gory za rade...
P.S
Nie potrafie pozbyc sie i unikac rozmow o ganji: wspominac fazy, jak byloo pieknie kiedys i w ogole... nie moge urwac kontaktow z ludzmi ktorzy bakaja badz bakali bo sa oni moimi jedynymi znajomymi:(...
 
 
neonka

Wysłany: 16-04-2007    [Cytuj]

wizyta u psychologa cie nie minie.musisz z nim pogadac jesli jestes w takim stanie.
co do rozmow o ganji, to normalka, bo otaczaja cie tacy wlasnie znajomi.sprobu zmienic klimaty, poznac nowych ludzi, ktorzy nie jaraja.zajmij sie czyms, moze jakies nowe zainteresowanie?
no narazie tyle :)
pozdrawiam goraco.
 
 
jendker
zgubiłem sie

Wysłany: 17-04-2007   ... [Cytuj]

ale ja nie chce zmi3eniac towarzystwa. to mi odpowiada, nie napisalem ze non stop o tym rozmawiam ale zdarza sie... zreszta jak mozna zerwac kontakt z wlasna siostra, ludzmi ktorzy najlepiej mnie rozumieja. Nie chce zwierzac sie obcemu za hajs... kur** jaka bezradnosc!!!!!!!!
 
 
miodzio

Wysłany: 17-04-2007   hej [Cytuj]

Spoko - terapia uzalenien jest w PL bezplatna, wiec o kase sie nie martw :) I nie jest to "zwierzanie sie", tylko praca nad soba, nad swoim rozwojem, uczenie sie siebie itd. - tak w skrocie. Druga sprawa: jesli siedzisz dalej w tym samym klimacie i nie zmieniasz srodowiska, to raczej trudno liczyc na trwala abstynencje. Zycze Ci wytrwalosci i madrosci - takie wybory nie sa latwe, ale nie chcesz wracac do dawnych schematow, to trzeba wlozyc w to sporo wysilku. Terapia naprawde pomaga w tym bardzo :)
 
 
jendker
zgubiłem sie

Wysłany: 17-04-2007   ... [Cytuj]

ale mi o hajs nie chodzi... Piotrkow jest za wielka wsia zeby cos takiego istniało!! Mi nie jest trudno trzymać abstynencji, bo juz nie pale... mi chodzi o moja psyche a nie o to ze mi sie chce......................
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna