Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie chce już tak żyć!!
Autor Wiadomość
Artur

Wysłany: 16-01-2007   Nie chce już tak żyć!! [Cytuj]

Cześć jestem Artur, mam 20 lat i jestem uzależniony od marihuany. Od 4 lat mojej codziennej egzystencji towarzyszy jaranie trawy. Uczę się w liceum w maturalnej klasie przez jaranie (chyba przez to, bo głupi nie jestem) zawaliłem jeden rok. Przedemną matura...Chcę przestać, ale sam sobie nie poradzę. Obiecywałem sobie setki razy, że to już koniec i...... bez większych sukcesów. Maksymalnie kilka dni i znów od nowa w największej dostępnej ilości. Przez trawe straciłem kontakt z rodzicami, jestem zamknięty w sobie. Ciężko mi się rozmawia z ludźmi którzy nie palą. Popadam w depresje.. Nie chcę już tak żyć!! Dziś nie paliłem i jutro też nie zamierzam. Proszę o wsparcie i pozdrawiam
 
 
neonka

Wysłany: 17-01-2007    [Cytuj]

Drgi Arurze, twoim pierwszym krokiem musi byc pójście na terapie. Bez tego nie masz szans, chyba, ze masz aż tak silną wolę jak mój chłopak i rzucisz to tak poprostu.
3mam kciuki.

Jak tylko masz ochote to pisz.
 
 
intro

Wysłany: 17-01-2007   rada [Cytuj]

masz tutaj jest garsc rad -
http://www.intus.ehost.pl/forum/viewtopic.php?t=11
mam podobna sytuacje co ty. staram sie walczyc... choc nie jest to proste. ale grunt to probowanie w koncu sie uda tylko musisz tego bardzo chciec :)
 
 
Kasia

Wysłany: 18-01-2007    [Cytuj]

Cześć , dobrze że widzisz że masz z tym problem , dobrze że chcesz odmienić swoje życie, sama nigdy nie mialam takiego problemu, ale wiem wiem wiem że jest on do pokonania :). Pamietaj że nie jesteś z tym sam, jest wiele wiele osob które maja podobny kłopot i razem można dużo wiecej niż samemu, dlatego dobrze jest pojśc na jakas terapie, grupe wsparcia, super jest także to forum :))). Terapia pomoze tez znalesc przyczyny palenia i uporac sie z nimi tak zeby trawy poprostu nie potrzebowac , bo tak naprawde się da :). Zycze Ci duzo wytrwałości i siły w walce o Twoje własne zycie i szczescie. Musisz wiedziec że bedzie bardzo ciezko, ale jak wytrwasz efekty beda cudowne. Jak wytrwasz w trzeźwosci dasz nadzieje tym którzy beda zniewoleni marihuana a tez beda chieli z tym zerwac . Nie poddawaj sie :)))))))))))))))))
 
 
Artur

Wysłany: 19-01-2007   THC to gówno! kończę z tym choć jest trudno!! [Cytuj]

Dziękuje za słowa wsparcia. Ta strona rzeczywiście mi pomaga, dzięki niej wiem już, że jaranie jest problemem, nie tylko moim problemem. Dziś mija 4 dzień jak nie pale( dawno nie miałem takiej przerwy) miewam straszne humory raz jestem wesoły, raz jakiś smutny. Ale już zauważyłem pewną pozytywną zmiane, zdecydowanie polepszyły się relacji między mną a moją mamą. Na terapie się nie zapisuje, mam nadzieje że wytrwam bez niej i życzę wam i waszym bliskim tego samego..........powodzenia........
 
 
intro

Wysłany: 20-01-2007    [Cytuj]

Polecam ci jeszcze (jesli nie sluchales) Maleo o marihuanie
- http://www.zielonemity.republika.pl/media.html
a jak sie nie otwiera to masz strone quicktime -
http://www.apple.com/quicktime/download/win.html
Powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna