Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
mam 14 lat ,zioło znalazłem z kumplami w lesie
Autor Wiadomość
morda

Wysłany: 11-03-2007   mam 14 lat ,zioło znalazłem z kumplami w lesie [Cytuj]

zaczeło sie tak. ja z moimi kumplami poszliśmy do lasu i ni z tąd ni z owąd napotkaliśmy sie na plantacje zioła,narwaliśmy go w ch..j . paliliśmy czesto nawet codzinnie . były fajne akcje i wogóle(sami z resztą wiecie)od tego momentu mineło ponad pół roku a dopiero teraz widze jakie szkody zielsko na mnie wyrządziło.pierwszy raz jak byłem na tej stronie to miałem shize i literki mi sie myliły.

.nie pale już ok 3 tygodnie,2 pierwsze nic mi sie nie działo ale ten ostatni tydzień był dla mnie najgorszy.nie spałem 2 noce pod rząd< miałem okropne schizy, niewiedziałem co sie dzieje ciągle płakałem nawet miałem myśli samobójcze ale wiedziałem że to przejdzie.teraz wiem jak z tym walczyć ale nadal jest mi bardzo ciężko. mam zamiar wrócić do moich dawnych przyjaciół(pokłóciłem sie z nimi i zaczełem jeździć na inne podwórko, na to które teraz jerzdze ale to już nie długo)poszedłem do nich i każdemu po kolei wszystko opowiedziałem jeden mi szczególnie pomógł rozmawialiśmy śmialiśmy sie i było dobrze a do zielska już nigdy nie wróce ;)aha jak macie podobnie to zajmijcie sie czymś zwyczajnym co pozwoli wam o tym nie myśleć np.umyjcie podłogi w domu, zacznijcie prasoawć a gwarantuje że wam to przejdzie.i nie skrywajcie tego w sobie

powoli zaczynam cieszyć sie normalnym życiem

ciesze sie że powiedziałem wszystko mojej mamaie i lekarzowi.jutro ide do psychologa i mam nadzieje że on mi też w jakimś stopniu pomoże.ale licze na waszą pomoc prosze piszcie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna