Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
żalę się...
Autor Wiadomość
szigets

Wysłany: 12-03-2009   żalę się... [Cytuj]

witam wszystkich na forum, zaglądałam tu wiele razy ale dopiero dzisiaj zdobyłam się żeby napisać.
Mój problem jest taki jakich wielu użytkowników tego portalu.

Jestem żoną męża, który jest uzależniony od marihuany.
Palił kiedy się poznaliśmy potem oszukał mnie, że jest to już za nim. Pobraliśmy się a po 2 latach zorientowałam się, że problem nadal istnieje. Jest to dla mnie o tyle trudniejsze, że mamy dwójkę dzieci.
Jego podejście do tematu jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
Kiedy staram się o tym porozmawiać śmieje się ze mnie, obraża, mówi, że jest mniej szkodliwe od papierosów a nielegalne bo żyjemy w głupim kraju.
Zaproponowałam terapię, ale stwierdził że pójdzie jak będzie już uzależniony.
Nie wiem jak długo będę jeszcze w stanie to znieść, bo samo palenie marihuany to tak naprawdę mały kamyk, który powoduje lawinę dziwnych zdarzeń...

nie umiem mu pomóc.
 
 
groszek

Wysłany: 17-03-2009    [Cytuj]

Może powinnaś spróbować sama najpierw porozmawiać z jakimś terapeutą? Ja byłam w poradni Monaru, bo ten problem ma mój chłopak i tam dowiedziałam się jakie kroki najlepiej powinnam podjąć. Co prawda nie obejdzie się bez przyprowadzenia tej osoby na terapię, ale zawsze można najpierw samemu spróbować.
 
 
szigets

Wysłany: 20-03-2009    [Cytuj]

też tak pomyślałam i zadzwoniłam do Monaru... i w jeszcze jedno miejsce, które znalazłam na internecie jednak nikt nie odbierał. próbowałam parę dni. może mają podany zły numer? nie wiem. nie mogłam znaleźć żadnego kontaktu ani pomocy żyjąc w dużym mieście dopiero kiedy trafiłam tu.
 
 
miodzio

Wysłany: 20-03-2009   pomoc [Cytuj]

Szigets - jak podasz miejscowosc, to podpowiem namiary na miejsca pomocy w okolicy - pzdr (moze byc tu albo na priv, ewentualnie odezwij sie na GG - na stronce ZieloneMity sa godziny, kiedy bywam)
 
 
szigets

Wysłany: 26-03-2009    [Cytuj]

dziękuję za odpowiedź.
dzisiaj zobaczyłam "UWAGA! UWAGA!" i zamierzam zadzwonić. jestem z wrocławia. a czy są jeszcze jakieś inne oprócz tego, które zajmują się tym samym problemem?
 
 
miodzio

Wysłany: 26-03-2009   :) [Cytuj]

Szigets - zadzwon na komorke albo odezwij sie na GG, pogadamy - jak Ci z jakichs wzgledow nie przypasuje "moja" poradnia, to doradze Ci gdzie jeszcze we Wrocku szukac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna