Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie umiem przemówić mu do rozumu!
Autor Wiadomość
Alex

Wysłany: 09-02-2011   Nie umiem przemówić mu do rozumu! [Cytuj]

W sumie jesteśmy ze sobą od 1,5 roku. Poznałam go jako rzucającego jaranie. Koniec końców po pół roku związku przyznał się, że jara dalej. Wtedy całkowicie straciłam do niego zaufanie. Miałam wrażenie, że jak go nie ma to z pewnością jara. Teraz już nie mogę wytrzymać, prowokuje rozmowy na temat jarania, oceniam jego kolegów, którzy wydzwaniają po niego i są wręcz natrętni. Ostatnio zmusił mnie żebym z nimi siedziała po czym zaczął mnie wraz z nimi obrażać, że jestem inna, nie wyluzowana.
Nie rozumie, że chce mu pomóc, bo widzę, co się z nim dzieje. Jest lekko przytrzymany, to, że zajara poznaje po tym, że jest nerwowy i wyżywa się na mnie. Teraz nachodzą mnie myśli, żeby zerwać, jednak boje się, że skończy się jak zwykle i się pogodzimy.
Często mówi mi, że nie chce iść z nim na kompromis, że chce z niego zrobić pantofla.
Proszę doradźcie mi!
 
 
Violeta

Wysłany: 28-02-2011    [Cytuj]

Moja rada:
twardo: zerwać i nie wracać póki nie spełni Twoich warunków, czyli zaprzestanie jarania i pójście na terapię.
 
 
Violeta

Wysłany: 28-02-2011    [Cytuj]

I zapytaj siebie w głębi serca, czy jesteś teraz szczęśliwa... Jeśli odpowiedz będzie nie to powinno Ci łatwo być konsekwentną i twardą w postanowieniu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna