Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy raz
Autor Wiadomość
Domherr

Wysłany: 06-03-2011   Pierwszy raz [Cytuj]

przepraszam że piszę tutaj, ale nie mogłem znaleźć innego tematu. Chodzi o to że razem z kolegami mamy zamiar zapalić marihuanę. Chodzi o jeden raz. Jestem po prostu tego ciekaw.
I teraz mam pytanie, co się może stać po zapaleniu jeden raz marihuany(chodzi o skutki uboczne) (mam 14 lat)
 
 
kogut

Wysłany: 07-03-2011    [Cytuj]

hej. po pierwszym razie nie koniecznie mozna dostac skutkow ubocznych, jednak istnieje prawdopodobienstwo wystapienia bardzo powaznych skutkow ubocznych juz po pierwszym razie wiele osob i tu na forum po jednym lub dwu albo trzech razach, dostalo powaznych uszkodzen glowy i maja jakies leki i i napady dziwnych stanow w ktorych nie kontroluja swiata dookola, i nie wiedza kiedy dostana znow napadu lub sa caly czas odrealnieni i boja sie wychodzic z domu i kazda zwykla czynnosc sprawia im problem, to przypadki porawdziwe po jednym lub dwu razach. Po za tym jesli na ciebie tak to nie podziala, to najprawdopodobniej ci sie stan po spaleniu podoba i sie na jednym razie nie zkonczy, nie mowie ze od razu zaczniesz jaraxc non stop tak nie ma prawie nigdy, ale za jakis czas moze za miesiac albo i dluzej zapalisz znow, a tak sie to zaczyna. tak sie zaczelo dla wiekszosci tu na forum a widzisz ze nie malo nas jest. kolejna sprawa nigdy tak naprawde niewieadomo jak to podziala na ciebie i kiedy cos ci stanie z glowa , moze od razu moze nie, pamietaj, ze to nie jest zaden tam narkotyk miekki bezpieczny czy cos takiego, trawa jest tak samo szkodliwa i niebezpieczna jak tak zwane twarde narkotyki, kto ja zazywa jest cpunem poprostu, i pamietaj ze marichuana Uzaleznia bardzo silnie psychicznie, Uwiez mi lepsze zycie jest bez tego, I ja jakbym mogl cofnac czas nigdy bym nie sprobowal tego nigdy bym nie zlapal pierwszego bucha. pozdrawiam zycze madrych decyzji
 
 
LukiLuk

Wysłany: 21-05-2011    [Cytuj]

Witam wszystkich, piszę tutaj bo jakoś nie mam ochoty tworzyć nowego topicu a temat podobny.
Eksperymentalnie zaciaglem się z kilka razy, nie dało mi to odprezenia a wrecz przeciwnie, dostałem doła psychicznego, mineła juz 2 doba i jakoś nadal czuje się fatalnie.
Wiec pytanie w jaki sposób mozna najszybciej usunac substancje psychoaktywne z organizmu ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna